Tizen 2.1: Znatelná změna k lepšímu

Tizen 2.1: Znatelná změna k lepšímu
2013-12-22T11:20:03+02:00
• 22. 12. 2013

Korejská databáze úřadu pro ochranu duševního vlastnictví odhalila další ukázky uživatelského rozhraní operačního systému Tizen, který prochází poměrně zdlouhavým vývojem pod taktovkou Intelu se Samsungu. Nové snímky odkrývají výrazně přepracované prostředí, což zcela nekoresponduje s tím, co bylo dodnes zveřejňováno v různých únicích.

tizen-logo-600-thumb

Obrázky znázorňjí různé druhy základních aplikací, jako jsou Zprávy, Kontakty nebo Kalendář. Taktéž notifikační centrum prošlo v skutku povedenou změnou, která působí daleko lepším dojmem.

Ačkoliv Samsung v začátcích vývoje tvrdil, že platfroma bude plná funkcí, tak na pár podobností s TouchWizem lze narazit, a to v oznamovací liště, řídícím režimu či funkci S-Beam. Systémový text zároveň obsahuje několik pravopisných chyb v překladu z korejštiny do angličtiny, takže nemusí jít o finální verzi. Před oficiálním uvedením prvních zařízení s Tizenem může ještě konečná verze dosáhnout na číselné označení verze 3.0.

Tizen-1 Tizen-2 Tizen-3 Tizen-4 Tizen-5 Tizen-6 Tizen-7 Tizen-8 Tizen-10 Tizen-11 Tizen-12 Tizen-13 Tizen-14 Tizen-15 Tizen-16 Tizen-17 Tizen-18 Tizen-19 Tizen-20 Tizen-21 Tizen-9 Tizen-22

Zdroj: phonearena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat