reklama

Samsung začal pracovat na 20MPx senzoru

Samsung začal pracovat na 20MPx senzoru
2013-12-03T10:30:04+01:00
• 3. 12. 2013

Přetahovaná mezi uživateli chytrých telefonů a jejich fotoaparáty, který je vlastně ten nejlepší, zřejmě nekončí. Korejský server ET News přinesl zprávu hovořící o započaté práci vývojářského týmu v Samsungu, jejichž úkolem je přinést 20megapixelový senzor fotoaparátu. V souvislosti s tímto projektem rovněž přicházející první teze ohledně jeho uvolnění do výroby či prvního využití.

samsung_logo_720w-640x337

Údajné představení by mělo proběhnout v druhé polovině následujícího roku, kdy od jihokorejského výrobce můžeme očekávat uvolnění modelu Galaxy Note 4 s celou řadou funkcí v oblasti fotoaparátu. Toto celé rozhodnutí vzniklo ihned poté, co se Samsungu nepodařilo do zařízení dostat optický stabilizátor obrazu (tzv. OIS).

Společnost počítá s tím, že 25 % zařízení zapadající do vyšší třídy v roce 2014 bude vybavena 16megapixelovým fotoaparátem, což v přesném čísle vychází na 90 milionů chytrých telefonů. V dalších letech počínaje rokem 2015 lze očekávat tuto hranici již jako standard mezi chytrými telefony pod značkou Samsung.

Zdroj: unwiredview.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim