reklama

První informace o třetí betě iOS 7.1 a finální verze až v březnu

První informace o třetí betě iOS 7.1 a finální verze až v březnu
2013-12-27T13:00:58+01:00
• 27. 12. 2013

Podle zprávy z portálu BGR společnost Apple zahájila proces distribuce iOS 7.1 beta 3 pro partnerské vývojáře. Nová betaverze přináší samozřejmě opravy chyb a také nějaké nové funkce. Také se dozvídáme, že finální vydání iOS 7.1 přijde až v březnu příštího roku.

apple-vypustila-ios-7-1-dlya-razrabotchikov-

Bohužel zdroj těchto informací neuvedl, jaké funkce a opravy chyb přináší třetí betaverze. Ta zatím není ani veřejně dostupná pro všechny vývojáře. Musíme také brát v potaz, že poslední druhá beta vyšla teprve před 14 dny a Apple si mezi nimi nechává zhruba měsíční rozdíl.

Další neméně šťastnou zprávou je i informace ohledně vydání finální verze. Ta má totiž vyjít až v březnu 2014. Vzpomeňme, že v loni vyšla desetinková verze iOS 6.1 již v lednu. Zpoždění může být údajně způsobeno i integrací funkce iOS in the Car, kterou Apple představil již v červnu. Na její integraci do systému se ale stále čeká.

IOS_in_the_Car

iOS in the Car

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim