Pebble otevře vlastní obchod s aplikacemi

Pebble otevře vlastní obchod s aplikacemi
2013-12-21T15:27:53+02:00
• 21. 12. 2013

Chytré hodinky Pebble se dočkají na začátku nového roku dalšího významného posunu kupředu. Po důležitém rozšíření prodeje na internetový obchod Amazon budou mít majitelé nově k dispozici vlastní obchod s aplikacemi, kam již nyní mají možnost vývojáři přispívat výtvory ze své dílny. V něm najdou kromě nových ploch pro hodinky také celou řadu různých aplikací z celkem šesti kategorií.

Pebble App Store

Celý obchod bude integrovaný do hlavní aplikace Pebble, která je momentálně ke stažení v obchodech pro systémy Android a iOS. Ten bude především obsahovat aplikace třetích stran zařazené v následujících kategoriích – Každodenní, Ovladače, Fitness, Nástroje a utility, Upozornění, Hry. Všechny pořídíte zcela zdarma, takže přímou podporu vývojáři vyjádříte jedině cestou udělení komentáře.

Vývojáři mohou vkládat Pebble aplikace bez potřeby předchozího přezkoumání, což je pozitivní zpráva pro obě strany, kdy se vyhnout zdlouhavému čekání. Uklidňující informace na závěr je ta, že aplikace odporující smluvním podmínkám budou ihned odstraněny, přičemž možnost instalování aplikací z webových stránek třetích stran (např. MyPebbleFaces.com) nadále zůstává podporována.

Pebble App Store - kategorie

Zdroj: thenextweb.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat