reklama

Pantech Vega Secret Up: čtečka otisků prstů opět na scéně

Pantech Vega Secret Up: čtečka otisků prstů opět na scéně
2013-12-08T09:00:15+00:00
• 8. 12. 2013
Thumbnail

Implementovat čtečku otisků prstů do všech nových zařízení. Tohoto cíle se zřejmě prozatím drží severokorejská společnost Pantech, která v týdnu přinesla na mobilní trh nový přírůstek v podobě telefonu nesoucí název Secret Up a samozřejmě zapadající do modelové řady Vega. Zařízení přináší hardware dovolující dosažení opravdu skvělého výkonu.

Pantech Vega Secret Up

Pantech Vega Secret Up nabídne 5,6palcový displej s Full HD rozlišením. O  výkon se stará procesor Snapdragon 800 se čtyřmi jádry Krait 400 taktovanými na 2,3 GHz, grafický čip Adreno 330 a operační paměť o velikosti 2 GB. Dále budou mít uživatelé v základu k dispozici vnitřní paměť s kapacitou 16 GB. Zadní část doplňuje 13megapixelový fotoaparát spolu s 3150mAh baterií a nakonec softwarovou výbavu zastřešuje systém Android ve verzi 4.2.2 Jelly Bean.

Zařízení se dočkalo celé řady zajímavých funkcí, mezi které lze zařadit nativní podporu FLAC Support Plus. Samozřejmostí, jako u většiny posledních modelů, je snímač otisků prstů. Výrobce zároveň dodává, že soukromí uživatelů při sledování displeje zajišťuje doposud blíže nespecifikovaná technologie.

Pantech bude také nabízet speciální výklopný obal se zesilovačem zvuku, jehož efekt by měl údajně odpovídat návštěvě koncertního sálu. Do prodeje telefon přijde ještě během prosince v černém nebo bílém provedení za neupřesněnou prodejní cenu.

Zdroj: zdnet.co.kr

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Od zrodu Dotekománie je stálým přispěvatelem. Tato věrná podpora trvá téměř 6 let a vzniklo přes 2 500 článků v různé podobě. Oblíbeným výrobcem je Apple a hned v závěsu Blackberry s Nokií. Nyní spokojeně užívá šťavnatý iPhone X s jablečnou příchutí.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit