reklama

iOS 7 je nainstalováno na 74 procentech iOS zařízeních

iOS 7 je nainstalováno na 74 procentech iOS zařízeních
2013-12-07T18:46:07+01:00
• 7. 12. 2013
1

Operační systém iOS 7 od Applu je po necelých třech měsících od uvolnění nainstalovaný téměř na třech čtvrtinách všech iOS zařízení, které přistupují na iTunes App Store. To je velmi pěkné číslo i navzdory radikální změně designu, který se ne každému musel zalíbit.

iospercentage

Starší iOS 6 zůstalo nainstalované na 22 procentech a zbývající 4 procenta tvoří starší verze systému. Průzkum byl prováděn během posledního listopadového týdnu při měření přístupu na AppStore, čili některá starší zařízení, která se již k AppStore nepřipojují, mohou být vynechána. Z toho důvodu statistika nezahrnuje úplně všechna iOS zařízení.

Jelikož na iOS 7 ještě nevyšel jailbreak, tak je tedy jisté, že oněch 74 procent zařízení je určitě bez jeho přítomnosti. Ono ovšem v dnešní době již ani není příliš potřeba. Zbývající uživatelé na iOS 6 mohou na tomto systému stagnovat i právě z důvodu absence  jailbreaku.

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

To je statistika jak noha..:-D Pokud bychom u Androidu statistiku prováděli stejně, tak vyjdou podobně „hezká“ čísla..

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim