reklama

LG Pocket Photo 2: Pokračování úspěšné kapesní tiskárny

LG Pocket Photo 2: Pokračování úspěšné kapesní tiskárny
2013-12-27T14:00:18+02:00
• 27. 12. 2013

Zatím žádné chytré příslušenství se u nás nedočkalo výraznějšího úspěchu v porovnání s více rozvinutějšími trhy. Přitom společnost LG přinesla na trh již druhého nástupce chytré mobilní tiskárny, kterou jihokorejský výrobce v původním provedení uvedl v Indii během letošního roku. Následovník nabídne kompaktnější rozměry, tisk s větším rozlišením nebo lepší výdrž baterie.

LG Pocket Photo 2

Kapesní tiskárna LG Pocket Photo 2 s označením PD239 má 20 mm tloušťku – to je o 4 mm méně než její předchůdce. Baterie dovolují vytisknout 30 listů v rozlišení 600 DPI, což je výrazné zlepšení, jelikož první model byl schopen tisknout pouze snímky s 313 DPI. Tiskárna komunikuje se systémy Android, iOS a Windows 8 skrze Bluetooth nebo přítomnou technologii NFC.

Majitelé budou mít navíc k dispozici speciální aplikaci, která kromě různých speciálních filtrů, rámečků také přinese možnost tisku pomocí QR kódu. Zařízení zakoupíte v růžové, žluté nebo bílé variantě krátce po uvedení na veletrhu CES v Las Vegas za doposud nezveřejněnou prodejní cenu.

LG Pocket Photo 2 - tiskárny LG Pocket Photo 2 - model

 

Zdroj: engadget.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim