reklama

LG Pocket Photo 2: Pokračování úspěšné kapesní tiskárny

LG Pocket Photo 2: Pokračování úspěšné kapesní tiskárny
2013-12-27T14:00:18+02:00
• 27. 12. 2013

Zatím žádné chytré příslušenství se u nás nedočkalo výraznějšího úspěchu v porovnání s více rozvinutějšími trhy. Přitom společnost LG přinesla na trh již druhého nástupce chytré mobilní tiskárny, kterou jihokorejský výrobce v původním provedení uvedl v Indii během letošního roku. Následovník nabídne kompaktnější rozměry, tisk s větším rozlišením nebo lepší výdrž baterie.

LG Pocket Photo 2

Kapesní tiskárna LG Pocket Photo 2 s označením PD239 má 20 mm tloušťku – to je o 4 mm méně než její předchůdce. Baterie dovolují vytisknout 30 listů v rozlišení 600 DPI, což je výrazné zlepšení, jelikož první model byl schopen tisknout pouze snímky s 313 DPI. Tiskárna komunikuje se systémy Android, iOS a Windows 8 skrze Bluetooth nebo přítomnou technologii NFC.

Majitelé budou mít navíc k dispozici speciální aplikaci, která kromě různých speciálních filtrů, rámečků také přinese možnost tisku pomocí QR kódu. Zařízení zakoupíte v růžové, žluté nebo bílé variantě krátce po uvedení na veletrhu CES v Las Vegas za doposud nezveřejněnou prodejní cenu.

LG Pocket Photo 2 - tiskárny LG Pocket Photo 2 - model

 

Zdroj: engadget.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim