reklama

Vánoční soutěž s Dotekománií aktualizováno

Vánoční soutěž s Dotekománií [aktualizováno]
2013-12-27T15:00:22+01:00
• 27. 12. 2013
1

Aktualizováno

Správnou odpovědí na tipovací otázku bylo číslo 5362 článků. Výherci, kteří splnili veškeré náležitosti, jsou:

  1. Aleš Ulehla
  2. Filip Ondrejka
  3. Filip Eliáš

Původní článek

Vánoce jsou tady a rozhodli jsme se, že vás za přízeň odměníme menší a rychlou soutěží. Ceny nepatří mezi ty tradiční, ale myslíme si, že mnohé z vás potěší.

Během roku 2013 jsme představili novou podobu naší aplikace pro Android, kterou jste si oblíbili a vězte, že zdaleka nekončíme. Navíc náš web, jako jeden z mála, nabízí vlastní doplňky pro webové prohlížeče Chrome, Opera a nově i pro Firefox. A jak asi tušíte, s tímto bude spjata celá soutěž. Ukažte, že používáte aplikaci nebo doplňky celému světu a můžete vyhrát.

soutez

O co budeme hrát? První cenou je kompletní multiplatformní balík her Humble Bundle 8. Zakoupili jsme jej jako dárkový balík a peníze jsme rozložili mezi charitu, projekt a vývojáře. Zároveň vítěz obdrží roční předplatné našeho webu zdarma. Druhé a třetí výherní místo získává taktéž roční předplatné našeho webu.

Díky předplatnému neuvidíte na našem webu a ani v aplikaci ani jednu reklamu. Navíc v na mobilu nebo tabletu budete mít zpřístupněny všechny funkce a budete si moci číst články v předstihu – ještě dříve, než budou publikovány. Nyní neváhejte a pusťte se do soutěže.

Soutěž ukončena.

Pravidla

1. Pořadatelem soutěže Dotekománie.cz

2. Soutěž se koná v termínu 23. 12. 2013 – 27. 12. 2012 (15:00)

3. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.

4. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail) a správně správně vyplní vyplní formulář. Odesláním soutěžního formuláře potvrzujete souhlas s pravidly soutěže.

5. Výherce vybereme na základě tipovací otázky a správně vyplněného formuláře. Výherce budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.

6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou mazány.

7. Účastník soutěže tímto poskytuje Dotekománii souhlas, aby jeho osobní údaje byly použity pro interní potřeby v souladu s právními předpisy. Pouze v rámci soutěže.

8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.

9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

reklama
reklama

Redakce

Dotekománie vás provede světem mobilních zařízení a technologií. Čtěte, ptejte se, komentujte.

Komentáře

23.12.2013-27.12.2012 trosku hlúposť ne????

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim