reklama

LG G3: vlajková loď ve vývoji

LG G3: vlajková loď ve vývoji
2013-12-30T09:25:09+01:00
• 30. 12. 2013
1

S koncem letošního roku přicházejí první střípky informací, týkající se příští vlajkové lodi společnosti LG. Teprve v druhé polovině roku jsme byli svědky představení modelu G2, který byl rovněž základním kamenem nového Nexusu 5 a již dnes korejský server ZDNet uvádí možné specifikace modelu G3.

LG-logo

U LG G3 lze očekávat výrazné změny na všech frontách. Mezi hardwarovými prvky se má objevit osmijádrový procesor z vlastní dílny, aktuálně nacházející se stále ve vývoji pod označením Odin. Dále zatímco záda ponesou 16megapixelový senzor fotoaparátu, přední panel zaujme displej s rozlišením QHD (2560 x 1440 pixelů).

Zároveň korejský server Korea Herald přikládá také ruku k dílu a informuje o testování čtečky otisků prstů založené na zcela jiném principu, blížící se spíše těm na přenosných počítačích, než-li od konkurenčního Applu. Jeho umístění můžeme odhadovat na zádech, kam výrobce u předešlé vlajkové lodi dostal dvojici tlačítek.

Zdroj: fonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Milan Karpala

VIP 30. 12. 2013, 10:06

A slot na micro SD bude???

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim