reklama

Switchr – trochu jiný multitasking pro Android

Switchr – trochu jiný multitasking pro Android
2013-11-02T09:25:01+02:00
• 2. 11. 2013

Multitasking neboli větší množství zároveň spuštěných aplikací a libovolné přepínání mezi nimi je v novějších verzích Androidu vyřešeno na celkem dobré úrovni, některým lidem však stále nemusí vyhovovat. Uvědomil si to i 17letý programátor Mohammad Adib, který má za sebou již několik úspěšných aplikací pro Android a nedávno přišel se svým novým projektem Switchr. Multitasking je zde založen převážně na jednoduchých gestech a přehledné grafice, ovládání spuštěných aplikací je tak velmi efektivní i efektní zároveň.

switchr_1

Po prvním spuštění aplikace Switchr si lze zvolit ze dvou stylů přepínání aplikací. První styl s názvem Switchr Flow spoléhá na animovaný tok aplikací za sebou (na obrázku výše). Do této nabídky se lze dostat jednoduchým gestem z předem nastaveného okraje do středu obrazovky. Ke spuštění pozastavené aplikace pak stačí umístit její ikonu doprostřed, pro ukončení aplikace poslouží jednoduché stažení dolů.

switchr_2

Druhý styl s názvem Switchr Slide zase zobrazuje pozastavené aplikace jako jednotlivé karty, k jejich přepínání je stačí opakovaně přesouvat z kraje doprostřed displeje (druhý obrázek výše). Obě zmíněné možnosti ovládání jsou názorně předvedeny v následujícím videu.

V nastavení aplikace je k nalezení velké množství možností, jako je například citlivost doteku, seznamy výjimek, velikost ikon a další. Jen některé možnosti jsou ale dostupné v bezplatné verzi aplikace. Pokud vás tak Switchr zaujal, jeho plnou verzi si lze zakoupit za necelých 38 Kč.

logo-app Switchr - App Switcher Mohammad Adib Zdarma ANDROID

logo-app Switchr Pro Key Mohammad Adib 1,99 US$ ANDROID

reklama
reklama

Martin Šindler

Technologický nadšenec, který si rád hraje se vším, co má displej. Na Dotekománii píše především o aplikacích pro Android a Windows Phone, které ho nějakým způsobem dokážou zaujmout. Občas nějakou tu aplikaci rovněž přeloží do češtiny.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim