reklama

OrientPhone One MAX: Povedný kříženec HTC One a One Max

OrientPhone One MAX: Povedný kříženec HTC One a One Max
2013-11-16T09:00:20+02:00
• 16. 11. 2013

Jeden z čínských výrobců známý hlavně výrobou napodobenin má na svědomí další okopírovaný kousek. Tentokrát si OrientPhone vzal na mušku tchajwanskou společnost HTC a jejich v portfoliu první phablet nesoucí označení One Max, jehož designové provedení vychází z vlajkové lodě One. Ačkoliv společných specifikací nemají mnoho,  v Číně si nechali záležet po stránce vzhledu.

OrientPhone One Max

Čínská kopie One Max v přední části zaujímá 5palcový displej s Full HD rozlišením, přesněji 1920 x 1080 pixelů. Hardwarová stránka se skládá ze čtyřjádrového procesoru MT6589T s taktem 1,5 GHz od Mediateku, 2GB operační paměti RAM či 32GB interní paměti na uživatelská data, navíc rozšiřitelnou pomocí paměťové microSD karty.

OrientPhone One Max - kopie HTC One Max

Zařízení je konstrukčně velmi povedené, což sami můžete zhodnotit na snímcích. Následně záda nesou 13megapixelovou kameru spolu s 2800mAh baterií. Mezi ostatní specifikace například ještě patří přední 8megapixelová kamerka pro videohovory nebo technologie OTG. Novinka je nyní k dispozici v černé a stříbrné varianta za cenu 275,48 dolarů. což při přepočtu vychází na 5 539 Kč bez daně a dalších poplatků za pořízení.

Zdroj: gizchina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim