OrientPhone One MAX: Povedný kříženec HTC One a One Max

OrientPhone One MAX: Povedný kříženec HTC One a One Max
2013-11-16T09:00:20+02:00
• 16. 11. 2013

Jeden z čínských výrobců známý hlavně výrobou napodobenin má na svědomí další okopírovaný kousek. Tentokrát si OrientPhone vzal na mušku tchajwanskou společnost HTC a jejich v portfoliu první phablet nesoucí označení One Max, jehož designové provedení vychází z vlajkové lodě One. Ačkoliv společných specifikací nemají mnoho,  v Číně si nechali záležet po stránce vzhledu.

OrientPhone One Max

Čínská kopie One Max v přední části zaujímá 5palcový displej s Full HD rozlišením, přesněji 1920 x 1080 pixelů. Hardwarová stránka se skládá ze čtyřjádrového procesoru MT6589T s taktem 1,5 GHz od Mediateku, 2GB operační paměti RAM či 32GB interní paměti na uživatelská data, navíc rozšiřitelnou pomocí paměťové microSD karty.

OrientPhone One Max - kopie HTC One Max

Zařízení je konstrukčně velmi povedené, což sami můžete zhodnotit na snímcích. Následně záda nesou 13megapixelovou kameru spolu s 2800mAh baterií. Mezi ostatní specifikace například ještě patří přední 8megapixelová kamerka pro videohovory nebo technologie OTG. Novinka je nyní k dispozici v černé a stříbrné varianta za cenu 275,48 dolarů. což při přepočtu vychází na 5 539 Kč bez daně a dalších poplatků za pořízení.

Zdroj: gizchina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat