reklama

Nové iPhony získají vylepšenou dotykovou plochu spekulace

Nové iPhony získají vylepšenou dotykovou plochu [spekulace]
2013-11-11T09:27:17+02:00
• 11. 11. 2013
2

Apple představil letos dva rozdílné modely iPhonů, které zaútočí na vánoční období, během kterého se zvýší samotné prodeje. Samozřejmě se již nyní rozbíhají spekulace o novinkách, které se mají objevit u příští generace smartphonů. Během následujícího roku můžeme počítat s úniky, které nám budou odhalovat, co vše máme očekávat.

Web Bloomberg již nyní získal informace ze zdroje, který je obeznámen se situací ve společnosti Apple, že v tuto chvíli se má pracovat na nové dotykové ploše pro iPhony. Měla by být schopná registrovat i tlak dotyku. Bude záležet na implementaci, ale zatím můžeme jen hádat, jak by chtěl americký gigant tuto novinku využít na 4palcovém displeji.

iphone-curved-amoled copy

Součástí informací je také méně pravděpodobnější zpráva, že Apple pracuje na dvou větších zařízeních, která mají mít úhlopříčku 4,7 a 5,5 palce. O něčem podobném se objevovaly náznaky již na začátku tohoto roku, ale ve výsledku jsme se nedočkali většího iPhonu. Možná i tentokrát se jedná jen o prototypy, na kterých se v Applu pracuje.

Kromě větší úhlopříčky mají obsahovat i flexibilní (zakřivené) displeje. Nemusíme prý očekávat extravagantní pojetí jako v případě Galaxy Round nebo G Flex. Ohnutí displeje bude patrné na okrajích.

Zdroj: bloomberg.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Milan Janda

11. 11. 2013, 16:05

a proč by ne? appláci zase přidají jeden řádek ikon a budou prohlašovat jaká je to revoluce a iOvce se z toho budou moct p05r@† jak to bude cool :-D

Vážně tomu věříte?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim