reklama

Apple využije flexibilní displej od LG u iWatch

Apple využije flexibilní displej od LG u iWatch
2013-11-04T10:00:26+02:00
• 4. 11. 2013

Mezi jihokorejským LG a Applem pravděpodobně došlo k uzavření obchodu, jehož obsahem je dodání flexibilních displejů do připravovaných hodinek iWatch. Toto chytré zařízení zřejmě tedy nabídne displej od výrobce, který před nedávnem ve svých řadách představil telefon G Flex s podobně zahnutým displejem.

Apple iWatch - koncept

Zahraniční média v Koreji hovoří o tom, že společnost LG se stala druhým a posledním dodavatelem flexibilních OLED displejů pro americký Apple, a to hned za dříve jmenovaným RiTDisplay z Tchaj-wanu. Apple si tímto krokem pojistil výrobu chytrých hodinek iWatch druhým zdrojem, přičemž dodávku displejů údajně konzultoval i se Samsungem, ale k uzavření smlouvy nakonec nedošlo z neznámých důvodů.

Apple momentálně testuje tři velikosti displejů u iWatch, a to 1,4, 1,5 a 1,6palcový. Ten by měl být vyroben ze zmiňovaného OLED panelu. V konečném výsledku výrobce vybere jednu nejvhodnější velikost, která poputuje rovnou do výroby. V tomto směru oproti své konkurenci Apple ztrácí tempo, jelikož oficiální představení můžeme očekávat až v následujícím roce.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim