reklama

Apple využije flexibilní displej od LG u iWatch

Apple využije flexibilní displej od LG u iWatch
2013-11-04T10:00:26+02:00
• 4. 11. 2013

Mezi jihokorejským LG a Applem pravděpodobně došlo k uzavření obchodu, jehož obsahem je dodání flexibilních displejů do připravovaných hodinek iWatch. Toto chytré zařízení zřejmě tedy nabídne displej od výrobce, který před nedávnem ve svých řadách představil telefon G Flex s podobně zahnutým displejem.

Apple iWatch - koncept

Zahraniční média v Koreji hovoří o tom, že společnost LG se stala druhým a posledním dodavatelem flexibilních OLED displejů pro americký Apple, a to hned za dříve jmenovaným RiTDisplay z Tchaj-wanu. Apple si tímto krokem pojistil výrobu chytrých hodinek iWatch druhým zdrojem, přičemž dodávku displejů údajně konzultoval i se Samsungem, ale k uzavření smlouvy nakonec nedošlo z neznámých důvodů.

Apple momentálně testuje tři velikosti displejů u iWatch, a to 1,4, 1,5 a 1,6palcový. Ten by měl být vyroben ze zmiňovaného OLED panelu. V konečném výsledku výrobce vybere jednu nejvhodnější velikost, která poputuje rovnou do výroby. V tomto směru oproti své konkurenci Apple ztrácí tempo, jelikož oficiální představení můžeme očekávat až v následujícím roce.

Zdroj: gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat