reklama

5 aplikací ze storu: od všeho trochu na iOS

5 aplikací ze storu: od všeho trochu na iOS
2013-11-27T12:00:40+02:00
• 27. 11. 2013

Máme tu další středu a s ní pokračování seriálu 5 aplikací ze storu. Dnes zamíříme opět do vod operačního systému iOS. A ukážeme si z různých kategorií různé aplikace, přičemž jsou všechny zdarma kromě té poslední. Také jsou stylizovány do designu iOS 7.

ios_7_app_store_iphone_hero

YouRadio

Jedná se o novou službu pocházející z Česka, která vám nabídne pouštění hudby z internetu zdarma podle nálady či interpretů. Aplikace se stejným názvem disponuje velmi pěkným grafickým kabátkem a navíc umožňuje uložit si dočasně až 120 minut hudby v rámi offline módu.

IMG_0414 IMG_0416

logo-app Youradio Developer Zdarma iOS

Calendar

Jelikož mně osobně výchozí kalendář v iOS 7 příliš nevyhovuje, našel jsem si náhradníka v podobě této aplikace. Hlavním plusem oproti tomu výchozímu je, že v měsíčním pohledu při kliknutí na den vidíte jeho události. Dále nabízí také velmi pěkný design, přičemž na pozadí každého dne se vám stahují velmi pěkné obrázky. Při zobrazení události navíc používá k zobrazení místa konání Google mapy.

IMG_0419 IMG_0420

logo-app Cal – Shared Calendar, Daily Organizer, Weekly Planner Developer Zdarma iOS

Clumsy Ninja

Nová dlouho očekávaná hra, ve které se staráte o malého ninju. S ním si můžete dělat, co chcete, tahat ho za ruku, hrát s nim různé minihry – například skákání na trampolíně, a celkově je vaším cílem plnit úkoly. Jejich plněním získáváte zkušenosti a penízky.

IMG_0404 IMG_0402

logo-app Clumsy Ninja Developer Zdarma iOS

Sphere

Aplikace nejen na pořizování panoramat. Jedná se totiž o přímé propojení se sítí sphere, kde si můžete prohlížet stovky již vyfocených panoramat.

IMG_0413 IMG_0412

logo-app Sphere - 360º Photography Developer Zdarma iOS

Limbo

Na závěr zde máme ještě jednu hru žánru adventura s hororovými prvky. Vaším cílem je řešit různé hlavolamy a překonávat překážky spolu s  postavičkou. Ačkoli zpočátku budete celkem často kvůli náročnosti umírat, celkový zážitek ze hry je výborný.

obrázek 1 obrázek 2

logo-app LIMBO Developer Zdarma iOS

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim