reklama

ZTE představilo externí zdroj P80 Power Bank do kapsy

ZTE představilo externí zdroj P80 Power Bank do kapsy
2013-10-27T08:25:17+01:00
• 27. 10. 2013

Odvětví mobilního příslušenství rozšíří v brzké době společnost ZTE zařízením, jehož využití ocení většina uživatelů chytrých zařízení. Půjde o nabíjecí externí zdroj s názvem P80 Power Bank, který zvětší výdrž vašeho telefonu až o čtyřnásobnou hodnotu. Tuto novinku díky malým rozměrům uložíte kamkoliv do batohu při cestování či do pouhé kapsy a nepocítíte potřebu hledat elektrický zdroj.

4

ZTE P80 Power Bank v sobě ukrývá baterii s kapacitou 8 000 mAh, což odpovídá čtyřem plně nabitým bateriím u běžného mobilního telefonu. Bílé tělo z lesklého plastu nabízí dva na sebe nezávislé napájecí výstupy a dovoluje tak nabíjet dvě zařízení zároveň. Výstupy tvoří jeden microUSB konektor, přičemž v druhém případě jde o USB slot, do něhož zapojíte jakýkoliv konektor.

6

Co se týče plného nabití baterie v zařízení, to externí zdroj zvládne za 2 až 3 hodiny. Přítomný mikročip řídí proces nabíjení a zabezpečení, navíc o stavu nabití informuje signalizační LED diody. Čeští zákazníci budou moci tento doplněk zakoupit už následující měsíc za doporučenou cenu 799 Kč.

2 1

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim