reklama

ZTE představilo externí zdroj P80 Power Bank do kapsy

ZTE představilo externí zdroj P80 Power Bank do kapsy
2013-10-27T08:25:17+02:00
• 27. 10. 2013

Odvětví mobilního příslušenství rozšíří v brzké době společnost ZTE zařízením, jehož využití ocení většina uživatelů chytrých zařízení. Půjde o nabíjecí externí zdroj s názvem P80 Power Bank, který zvětší výdrž vašeho telefonu až o čtyřnásobnou hodnotu. Tuto novinku díky malým rozměrům uložíte kamkoliv do batohu při cestování či do pouhé kapsy a nepocítíte potřebu hledat elektrický zdroj.

4

ZTE P80 Power Bank v sobě ukrývá baterii s kapacitou 8 000 mAh, což odpovídá čtyřem plně nabitým bateriím u běžného mobilního telefonu. Bílé tělo z lesklého plastu nabízí dva na sebe nezávislé napájecí výstupy a dovoluje tak nabíjet dvě zařízení zároveň. Výstupy tvoří jeden microUSB konektor, přičemž v druhém případě jde o USB slot, do něhož zapojíte jakýkoliv konektor.

6

Co se týče plného nabití baterie v zařízení, to externí zdroj zvládne za 2 až 3 hodiny. Přítomný mikročip řídí proces nabíjení a zabezpečení, navíc o stavu nabití informuje signalizační LED diody. Čeští zákazníci budou moci tento doplněk zakoupit už následující měsíc za doporučenou cenu 799 Kč.

2 1

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim