reklama

Twitter pro androidí tablety na konci roku

Twitter pro androidí tablety na konci roku
2013-10-12T19:20:53+02:00
• 12. 10. 2013

Je to již pár týdnů, co jsme vás informovali o nové aktualizaci Twitter aplikace, která má přinést kompletně přepracované rozhraní pro tablety. Server AndroidPolice předevčírem přišel se zajímavou informací, která potěší snad všechny vlastníky tabletu s Androidem. Aktualizace s tabletovým rozhraním bychom se měli dočkat již na konci tohoto roku.

 nexusae0_Twitter1_thumb nexusae0_TwitterTablet1_thumb

Vlastníci nového Galaxy Note 10.1, kde se tato verze Twitteru objevila první, mohou aktualizaci očekávat o několik týdnů dříve. A co nového vlastně přináší? Twitter pro tablety bude zobrazovat více obsahu, který se přizpůsobí velikosti obrazovky. Dále tweety, které obsahují fotky nebo videa, při kliknutí tento multimediální obsah zarovnají vpravo. Vývojáři aplikace se také zaměřili na podporu více oken, kterou můžeme spatřit právě u Galaxy Note. To znamená, že na tomto zařízení budeme moci pracovat se dvěma aplikacemi najednou.

Zajímavé však je to, že aplikace pracuje stále se starým vzhledem. Zda dojde k úpravě vzhledu, který známe z beta-verze Twitteru, se musíme nechat překvapit. Každopádně se máme ale na konci roku na co těšit.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Jiří Smrž

Fanoušek operačního systému Android, ale se zkušenostmi i s iOS a Windows Phone. Ve volném čase se rád věnuje sportům a sledování filmů nebo seriálů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim