reklama

Tag Heuer Merediist 2: Luxus za odpovídající cenu

Tag Heuer Merediist 2: Luxus za odpovídající cenu
2013-10-14T11:45:07+02:00
• 14. 10. 2013

Po známých výrobcích luxusních telefonů, jako je Vertu nebo Gresso, přichází na řadu další akvizice tohoto mobilního odvětví. Švýcarský výrobce Tag Heuer nenabízí ve svém portfoliu pouze hodinky či luxusní brýle, ale po bližším prozkoumání narazíte i na mobilní odnož, kam v těchto dnech firma zařadila pětici nových zařízení do modelové řady Meridiist.

Tag Heuer Merediist 2

Jedná se již o druhou generaci, tentokrát s nesoucím názvem Meridiist 2, přičemž samotné oživení mobilní řady trvalo 5 let. Tag Heuer Meridiist 2 se může pochlubit konstrukcí vyrobenou z nerezové oceli. Přední část okupuje displej chráněný safírovým sklem a horní část navíc doplňuje ohnutý speciální ciferník zobrazující aktuální čas.

Záda vyplňuje slot na dvě SIM karty spolu s baterií, u níž výrobce uvádí až 28denní výdrž. Případní majitelé budou moci využít nepřetržitou linku, která na vaše přání zřídí jakoukoliv službu. Nakonec zakoupit Meridiist 2 lze v pěti barevných variantách . Co se týče prodejní ceny, její hranice začíná na 3 300 librách, což v přepočtu vychází na 99 771 Kč bez daně a dalších poplatků.

Tag Heuer Merediist 2 - zařízení

Zdroj: gsmarena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat