reklama

T-Win nabídne voděodolnost, 7,8mm tělo a čtyřjádro

T-Win nabídne voděodolnost, 7,8mm tělo a čtyřjádro
2013-10-30T13:30:52+02:00
• 30. 10. 2013

Čínský trh v brzké době obohatí další novinka v podobě chytrého telefonu, jehož podoba bude tentokrát vycházet z modelu P6 od Huaweie. Zařízení ponese označení T-Win, přičemž výroba nabídne dvě varianty rozlišné v úhlopříčce displeje a ve štíhlé šasi, která je mimo jiné voděodolná, najdeme kupříkladu technologii NFC nebo známý procesor od MediaTeku.

T-Win

T-Win bude možné pořídit ve variantě s 4,5palcovým či 6,3palcovým displejem v HD rozlišení. Tělo o tloušťce 7,8 mm ukrývá čtyřjádrový procesor MT6582 od MediaTeku s frekvencí 1,3 GHz společně s 1GB operační paměť RAM. Konstrukci dále vyplňuje přední 5megapixelová kamerka pro uskutečnění videokonferencí a na zádi 8megapixelový fotoaparát.

Ostatní specifikace doplňuje podpora funkce OTG, dual-SIM nebo zmiňovaná technologie NFC. Představení dvojice modelů na mobilní trh můžeme očekávat v nejbližších dnech, a co se týče prodejní ceny, ta by se měla v Číně podle neoficiálních informací pohybovat kolem 1000 jüanů, což při přepočtu vychází na 3 072 Kč bez daně a dalších poplatků.

Zdroj: gizchina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim