reklama

Samsung odhalil Galaxy Star Pro

Samsung odhalil Galaxy Star Pro
2013-10-03T09:30:26+01:00
• 3. 10. 2013

Známý model Galaxy Star, jehož obliba roste především mezi mladými či nenáročnými uživateli, byl v tichosti představen ve vylepšené verzi Pro. Novinka v současné době bude dostupná pouze na trhu v Indii, nicméně nyní nemůžeme do budoucna potvrdit přítomnost i na našem trhu. Každopádně základní třída chytrých telefonů tímto získává dalšího cenově přijatelného konkurenta.

Samsung Galaxy Star Pro

Samsung Galaxy Star Pro nebude podle očekávání sršet nejlepšími specifiky. V přední části nabídne 4palcový displej s rozlišením 480 x 800 pixelů a o výkon se postará procesor s frekvencí 1GHz založený na architektuře Cortex A5 společně s operační pamětí RAM o velikosti 512 MB. Samozřejmostí, jako u většiny zařízení mířící do tohoto koutu světa, je podpora funkcí, jako je dual-SIM, Bluetooth nebo Wi-Fi.

Naopak menším záporem může být absence 3G modulu. Uživatelé mají dále k dispozici 4GB vnitřní paměť rozšiřitelnou o paměťovou microSD kartu. Záda disponuje 2megapixelovým fotoaparátem a baterií s kapacitou 1500 mAh zajišťující 15 hodin volání či setrvání 370 hodin v pohotovostním režimu. Výbavu uzavírá přeinstalovaný operační systém Android ve verzi 4.1 Jelly Bean. Zařízení je možné zakoupit za 6 989 rupií, což v přepočtu vychází na 2 138 Kč bez daně a dalších poplatků.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim