reklama

Oregon Scientific uvedl nový tablet MEEP! X2 pro děti

Oregon Scientific uvedl nový tablet MEEP! X2 pro děti
2013-10-23T09:00:36+02:00
• 23. 10. 2013

Oregon Scientific, jakožto výrobce spotřební elektroniky pocházející z USA, zahájil prodej druhé řady tabletu primárně určeného pro děti. Novinka nesoucí název Meep! X2 vystřídá předchozí zařízení a nabídne opět všechny základní specifikace, které byste hledali při výběru tabletu pro dítě. Tablet se dočkal štíhlejšího, ale stále robustního designu v oranžovo-bílé variantě.

Oregon Scientific Meep! X2 - logo

Nástupce Meep! X2 v přední část nabídne 7palcový displej s rozlišením 800 x 480 pixelů společně s přední VGA kamerkou pro videohovory. Hardwarovou stránku vyplňuje dvoujádrový procesor, 1GB operační paměť RAM a 4GB interní paměť, kterou dále rozšíříte pomocí slotu na paměťovou microSD kartu až o 32 GB. Softwarovou výbavu zajišťuje operační systém Android ve verzi 4.2 Jelly Bean doplněný o speciální obchod Meep!, kde najdete více než 800 her a aplikací.

Oregon Scientific Meep! X2 - zařízení Oregon Scientific Meep! X2 - zadní část

Zadní část kromě 2400mAh baterie vyplňuje také 1,3megapixelový fotoaparát. Mezi ostatní se na seznam specifikací dostalo WiFi, podpora micro HDMI nebo Bluetooth 4.0. Jelikož je tablet určen pro děti od 6 let a výše, tak nelze opomenout ochranu vůči vodě či nárazům a rodičovskou kontrolu dostupnou jak z počítače, tak i z mobilního telefonu. Co týče prodejní ceny, ta ve Spojených státech začíná na hranici 149,99 dolarů, což při přepočtu vychází na přijatelných 2 818 Kč bez daně a dalších poplatků.

Oregon Scientific Meep! X2 - tloušťka Oregon Scientific Meep! X2 - pro děti

Zdroje: talkandroid.com, meeptablet.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim