reklama

Novinka Galaxy J má zřejmě lepší výbavu než SGS4

Novinka Galaxy J má zřejmě lepší výbavu než SGS4
2013-10-07T17:06:45+02:00
• 7. 10. 2013

Nedávno jsme se dočkali modernizované verze Samsungu Galaxy S4, který se začal dodávat zprvu se Snapdragonem 600 do některých zemí. Chvíli na to se objevila varianta, která již nabízela Snapdragon 800. Kromě lepšího výkonu přibyla podpora LTE-A sítě.

image95 image94

Mohli jsme si myslet, že další lepší verze tohoto smartphonu, nebo spíše další generace, se objeví až příští rok. Ovšem Samsung chystá novější model, který bude uveden v Japonsku u operátora NTT DoCoMo. Místo letmé změny názvu přikročil korejský výrobce k novému písmenu. Konkrétně se jedná o Samsung Galaxy J SC-02F.

image96

V jeho výbavě najdeme Snapdragon 800 MSM8974 2.3Ghz s 3 GB RAM. Už jen podle těchto specifikací můžete soudit, že se spíše bude jednat o variantu Galaxy Note 3, ale například displej má úhlopříčku 5 palců s Full HD rozlišením. Systém Android bude ve verzi Jelly Bean a na tamější trh bude dodáván ve třech barvách – růžová, bílá a modrá. S největší pravděpodobností se k nám nedostane, ale můžeme vidět, že Samsung rozhodně nespí na vavřínech.

Zdroj: translate.google.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim