reklama

GoClever Quantum 4 míří na český trh

GoClever Quantum 4 míří na český trh
2013-10-07T15:00:16+02:00
• 7. 10. 2013

Na český trh v těchto dnech oficiální cestou míří cenově dostupný telefon od společnosti GoClever, která je u nás známá hlavně díky svým levným tabletům. Jedná se o model s názvem Quantum 4. Jeho největšími přednostmi u nenáročných uživatelů bude dostatečný výkon, funkce dual-SIM nebo přijatelná prodejní cena, což mnozí ocení v souvislosti s blížícími se Vánocemi.

GoClever Quantum 4

Čelo telefonu zabírá 4palcový IPS displej s rozlišením 800 x 480 pixelů a kamerka pro videokonference. Hardwarové vybavení se dočkalo dvoujádrového procesoru s taktem 1,2 GHz založeném na architektuře Cortex A7, grafického čipu Mali 400 MP2, 512MB operační paměti RAM a 4GB interní paměti pro uživatelská data rozšiřitelné o paměťovou microSD kartu až do výše 32 GB.

Tělo zabírají dva objektivy, ten v zadní části navíc doplňuje přisvětlovací LED dioda. Budoucí majitelé se můžou těšit na přeinstalovaný operační systém Android ve verzi 4.2 Jelly Bean. Zbylý seznam zaplňuje podpora funkce dual-SIM, WiFi , Bluetooth 4.0, FM rádio nebo GPS. Na našem trhu GoClever Quantum 4 zakoupíte v černé či bílé variantě za 1890 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim