reklama

Microsoft chystá dárkové kupóny pro nákup na Windows Store

Microsoft chystá dárkové kupóny pro nákup na Windows Store
2013-10-06T08:50:38+01:00
• 6. 10. 2013

Přibližně před týdnem se na Amazonu objevily nabídky na předprodej dárkových karet/poukazů od Microsoftu v hodnotě 15 dolarů. Prodej by měl být spuštěn 18. října, což je zároveň datum uvedení aktualizace Windows 8.1. Amazon uvádí, že by měla být karta použitelná pro nákup ve Windows a Windows Phone Store, ale i obchodu na konzoli Xbox. Toto byl první náznak toho, že Microsoft chystá možnost platby za aplikace skrze dárkové poukazy.

amaz

Nyní se vše potvrdilo aktualizací, která na Windows 8 a Windows Store dorazila během víkendu. V nastavení se tak objevila položka umožňující zadání kódu z poukazu. Zatím je nabídka platná pouze pro USA, respektive Velkou Británii, a jestli se někdy dočkáme i u nás, samozřejmě nevíme.

kod

Microsoft ale zřejmě s obchody pro své platformy plánuje více novinek. Nedávno se totiž objevily informace o tom, že se chystá spojení Windows a Windows Phone Store. To by v konečném důsledku znamenalo možnost spouštět mobilní aplikace i na desktopových nebo tabletových zařízeních s Windows.

Zdroje: neowin.net, mcakins.com, neowin.net, amazon.com

reklama
reklama

Matouš Eckert

Zajímám se o moderní technologie, telefony, tablety, internet a vše, co se kolem toho točí. Na Dotekománii píšu články, točím pořad Na Dotek a seriál Windows Phone Apps. Mimo svého pisálkovství stále ještě studuji jedno pražské gymnázium.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim