reklama

LG představuje smartphone G Pro Lite

LG představuje smartphone G Pro Lite
2013-10-10T16:12:25+01:00
• 10. 10. 2013

LG představilo nového člena do řady G Pro – konkrétně G Pro Lite. Telefon by měl specifikacemi padnout do střední třídy android telefonů.

LG-G-Pro-Lite

Přístroj bude mít 5,5palcový displej (bohužel s rozlišením jen 960 x 540 pixelů) a nabídne opravdu velkou porci energie v podobě baterie s kapacitou  3 140 mAh. Stejně jako jeho největší a vlastně i jediný rival – Samsung Galaxy Note – nabídne ovládání přiloženým stylusem a právě pro něj bude lehce upravené prostředí a aplikace jako například Poznámky.

Další parametry by měly odpovídat střední třídě, procesor by měl být dvoujádrový, taktovaný na 1 Ghz, telefon by měl mít 8MPx fotoaparát a stereo reproduktory. Mezi dalšími vychytávkami by se měla objevit třeba funkce KnockOn známá z LG G2, umožňující uživatelům probudit zařízení dvěma kliky na obrazovce.

Přístroj se začne prodávat tento měsíc v Latinské Americe, následovat by měla Asie , Rusko , Čína, Indie a Střední východ. Bohužel zatím není potvrzená dostupnost v Evropě obecně, ani konkrétně u nás, stejně jako cena zařízení.

Zdroj: thenextweb.com

reklama
reklama

Ivan Stloukal

Mobilní maniak, manželka tvrdí že pacient, s neustálou touhou po změnách telefonů. Nepreferuji žádnou platformu, rád adoptuji vše od Androidu až po Tizen (abecedně seřazeno, nic nevyjímaje).

Komentáře

Dotekománie.czPřidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim