reklama

Indický SmartNamo uvede Saffron X s dual-bootem

Indický SmartNamo uvede Saffron X s dual-bootem
2013-10-02T11:50:50+01:00
• 2. 10. 2013
1

Indickému výrobci SmartNamo unikl přehled specifikací jejich nadcházející vlajkové lodi s názvem Saffron X. Jestliže se na snímku jedná o skutečné informace, očividně lze očekávat nejvýkonnější zařízení na mobilním trhu, o čemž vypovídá samotné porovnání s iPhone 5 od Applu a poslední vlajkovou lodí Samsungu, Galaxy S4.

SmartNamo Saffron X

Model Saffron X se bude moci pochlubit 4,5palcovým displejem s rozlišením 1280 x 720 pixelů, který ochrání speciální safírové sklo. To znamená, že telefon nabídne velmi kompaktní rozměry. Dále vnitřní část zaplní 4GB operační paměť RAM a 128GB interní paměť. Softwarovou výbavu zajistí dual-boot s Androidem a Linuxem, kde zřejmě uplatní projekt Ubuntu OS. Při vytvoření stolního počítače navíc využijete počítačovou platformu Linuxu.

Zbylé zajímavé vlastnosti doplňuje stereofonní mikrofon, silikonovo-anodová Li-ion baterie nebo podpora dual-LTE sítí. Nakonec ze SmartNamo je známo, že Saffron X jde do výroby a v prodeji by se měl objevit už v listopadu tohoto roku. Nezbývá tedy nic jiného než vyčkat, co přinesou následující týdny, kdy se ukáže, zda se doopravdy úctyhodný projekt vyplní.

Zdroj: gizchina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Michael Bohacek

2. 10. 2013, 16:03

Moc rozdílů oproti Ubuntu Edge tam není

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat