reklama

HTC hodinky a tablet? Možné je všechno

HTC hodinky a tablet? Možné je všechno
2013-10-22T06:43:00+01:00
• 22. 10. 2013

Pokud se ohlédneme zpět, můžeme si všimnout, že dost společností změnilo majitele, nebo rovnou zaniklo. V tuto chvíli ještě čekáme, jak se vypořádá s nepříznivou situací BlackBerry, ale pozornost je upřena zejména na HTC. Tento výrobce stále nemůže najít správnou strategii pro svou záchranu.

Peter Chou, CEO HTC, v rozhovoru pro Financial Times zmínil, že společnost pracuje na dalších novinkách, které nebudou striktně spadat jen mezi smartphony. Zmiňuje se o možnosti představení tabletu, ale jednalo by se již o druhý pokus. Ten první zrovna nevyšel, a to převážně kvůli vyšší ceně a také staršímu systému Android.

htc

O tabletu se spekuluje již delší dobu, ale možná můžeme očekávat i chytré hodinky. Opět by se nejednalo o první pokus, jelikož HTC mělo spolupracovat téměř před deseti lety na hodinkách pro společnost Microsoft. Tehdy trh nebyl zcela připraven na takovéto příslušenství, ale v současnosti se situace mění.

Je tedy možné, že tchajvanský výrobce zkusí své štěstí i kategoriích mimo smartphony. Ovšem již v tuto chvíli má poměrně velkou konkurenci v podání Samsungu, LG, Sony nebo i Applu.

Zdroj: thenextweb.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim