reklama

HDC X se stal kopií Moto X

HDC X se stal kopií Moto X
2013-10-16T07:12:00+01:00
• 16. 10. 2013

Po napodobeninách modelu One X od HTC si tentokrát čínští výrobci vzali pod drobnohled nejnovější zařízení od Motoroly, což je samozřejmě Moto X. Jedna z prvních společností je HDC, která mimo jiné v portfoliu také nabízí zmiňovanou kopii One X a nadcházející klon chystá vypustit na mobilní trh v nejbližší možné době.

HDC X

Oproti své předloze model HDC X nenabídne příliš zajímavé specifikace. Inženýři se spíše zaměřili na designovou stránku, nežli na hardwarovou výbavu. Čekat tedy můžeme další výkonnostně velmi podobné zařízení, jako u většiny modelů vyprodukovaných v Číně. O výkon se stará čtyřjádrový procesor MT6589 od MediaTeku taktovaný na 1,2 GHz a operační paměť RAM o velikosti 1 GB.

Úhlopříčka displeje vyrostla do šíře 4,7 palce při HD rozlišení, 1280 x 720 pixelů. Interní paměť nabídne 4GB kapacitu, přičemž ji dále rozšíříte pomocí paměťové microSD karty. Tělo vpředu disponuje 2MPx kamerkou pro videohovory, zatímco zadní část nese 8megapixelový senzor fotoaparátu s přisvětlovací LED diodou a 2400mAh baterii.

Seznam specifikací uzavírá operační systém Android 4.2 Jelly Bean, podpora WiFi, Bluetooth 4.0, světelný či proximity senzor. Tuto novinku je již možné zakoupit například v internetovém obchodě AnyBuying, a to za cenu 189,99 dolarů (tj. v přepočtu 3 578 Kč) bez daně a dalších poplatků.

Zdroje: gizchina.com, anybuying.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim