reklama

HDC X se stal kopií Moto X

HDC X se stal kopií Moto X
2013-10-16T07:12:00+02:00
• 16. 10. 2013

Po napodobeninách modelu One X od HTC si tentokrát čínští výrobci vzali pod drobnohled nejnovější zařízení od Motoroly, což je samozřejmě Moto X. Jedna z prvních společností je HDC, která mimo jiné v portfoliu také nabízí zmiňovanou kopii One X a nadcházející klon chystá vypustit na mobilní trh v nejbližší možné době.

HDC X

Oproti své předloze model HDC X nenabídne příliš zajímavé specifikace. Inženýři se spíše zaměřili na designovou stránku, nežli na hardwarovou výbavu. Čekat tedy můžeme další výkonnostně velmi podobné zařízení, jako u většiny modelů vyprodukovaných v Číně. O výkon se stará čtyřjádrový procesor MT6589 od MediaTeku taktovaný na 1,2 GHz a operační paměť RAM o velikosti 1 GB.

Úhlopříčka displeje vyrostla do šíře 4,7 palce při HD rozlišení, 1280 x 720 pixelů. Interní paměť nabídne 4GB kapacitu, přičemž ji dále rozšíříte pomocí paměťové microSD karty. Tělo vpředu disponuje 2MPx kamerkou pro videohovory, zatímco zadní část nese 8megapixelový senzor fotoaparátu s přisvětlovací LED diodou a 2400mAh baterii.

Seznam specifikací uzavírá operační systém Android 4.2 Jelly Bean, podpora WiFi, Bluetooth 4.0, světelný či proximity senzor. Tuto novinku je již možné zakoupit například v internetovém obchodě AnyBuying, a to za cenu 189,99 dolarů (tj. v přepočtu 3 578 Kč) bez daně a dalších poplatků.

Zdroje: gizchina.com, anybuying.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim