reklama

Google+ přináší neobvyklý editor videí pro Android

Google+ přináší neobvyklý editor videí pro Android
2013-10-29T18:46:47+01:00
• 29. 10. 2013

No sociální síti Google Plus existuje několik automatických funkcí, které dokáží vylepšit vaše fotografie. Profesionální fotografové nebudou zřejmě souhlasit, ale v mnohých případech dojde k výraznému zlepšení. Dnes Google uvedl několik dalších funkcí, které budou zpracovávat vaše snímky a nově jsme se dočkali autogeniálního vylepšování videí.

Pokud jste třeba na cestě nebo dovolené, na které fotíte a natáčíte videa, Google+ je všechny zpracuje do krátkého filmu. Po dokončení vám dojde notifikace a vy se můžete podívat na celý film. V něm nechybí videa, fotografie a dokonce hudba. Pokud se vám automatické zpracování nelíbí, můžete celý film předělat k obrazu svému.

Máte možnost vymazat některé scény, předělat střih, přidat nebo odebrat základní filtry, a hlavně můžete změnit hudbu. To vše ve vašem smartphonu nebo tabletu. Pokud nechcete čekat na automatické zpracování, můžete vybrat fotky i videa sami. Následně se vše zpracuje. Tato novinka je dostupná jen pro systém Android 4.3 a vyšší.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim