reklama

Google oznámil novinky pro Hangouts

Google oznámil novinky pro Hangouts
2013-10-29T18:11:27+02:00
• 29. 10. 2013

Právě dnes se Google rozhodl oznámit změny týkající se sociální sítě Google Plus. Kromě více jak 18 novinek došlo i na komunikační službu Hangouts.

1

První novinka se týká zveřejnění místa, kde se právě nacházíte. Například se vás někdo zeptá, kde se aktuálně nacházíte. Než abyste zjišťovali, kde vlastně jste, můžete mu na Hangouts odpovědět přímo sdílením vlastní polohy. Jedná se o funkci, která není automatická a musíte ji vyvolat sami. Tudíž se nemusíte obávat narušení vlastního soukromí.

Další funkce je velmi známá ze sítě Google Plus, která umožňuje zobrazovat animované obrázky gif. Nyní si je můžeme posílat mezi sebou skrze Hangouts.

4 3 2

Dlouho se spekulovalo o podpoře zasílání zpráv SMS skrze Hangouts. Několik indícií doslova říká, že v novém systému Android chybí samostatná aplikace pro SMS a vše bude řešeno aplikací Hangouts. Právě dnes jsme se dočkali oficiálního oznámení podpory SMS zpráv, tudíž získáváme komplexnější komunikační nástroj.

Poslední novinka se týká videokonferencí skrze Hangouts. Video bude v HD kvalitě, takže se můžeme těšit na lepší kvalitu i na smartphonech a tabletech. Samozřejmě s tím bude souviset i zvýšený přenos dat.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat