reklama

Dotekománie doporučuje #13 – autozáloha do Cloudu

Dotekománie doporučuje #13 – autozáloha do Cloudu
2013-10-19T14:10:08+02:00
• 19. 10. 2013

V dnešní době se na nás hrne ze všech stran záloha do Cloudu. Mnoho firem, které Cloud nabízí, zapomíná na automatické synchronizování do předvolených složek apod. Slovenské studio Tacit Dynamics si řeklo, že všem uživatelům tuto možnost umožní svou aplikací.

unnamed_result

Aplikace jménem FolderSync je zaměřená pouze na automatické zálohování či synchronizaci složek určených uživatelem. FolderSync nabízí synchronizaci ke všem známějším Cloud serverům. Jsou to tyto: SkyDrive, Dropbox, Dump Truck, SugarSync, Ubuntu One, Box.net, LiveDrive, HiDrive, NetDocuments, Google Drive, Google Docs, Amazon S3, FTP, FTPS, SFTP, WebDAV včetně sdílení ve Windows.

unnamed (1)_result unnamed_result

Mnoho českých a slovenských uživatelů rozhodně potěší přítomnost slovenštiny, což mnohým ulehčí nastavování. V aplikaci je možné nastavit více účtů z různých cloudových služeb, v takovém případě se budou synchronizovat  všechny účty bez rozdílu, zdali máte nastaveny 2 účty nebo 10.

unnamed (1)_result unnamed_result

Během každé synchronizace se vám zobrazí v liště notifikace s informací, jak daný proces probíhá. Skvělou funkcí je nastavení každé složky, které se mají synchronizovat. Překvapením je to, jak jednoduché a intuitivní takovéto nastavení je.

unnamed (2)_result unnamed (3)_result

FolderSync se v Google Play store nachází za příjemných 59Kč. Za sebe mohu říci, že mám aplikaci zakoupenou a využívám ji každý den, čímž mi ušetří mnoho času. K dispozici je také verze lite, která je omezena na dva účty.

logo-app FolderSync Tacit Dynamics 2,79 US$ ANDROID   logo-app FolderSync Lite Tacit Dynamics Zdarma ANDROID

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat