reklama

Apple nabídne live stream k dnešní keynote

Apple nabídne live stream k dnešní keynote
2013-10-22T15:25:59+02:00
• 22. 10. 2013

Již dnes v 19 hodin našeho času začne keynote společnosti Apple, kde očekáváme především představení nové generace iPadu a iPadu mini. K dnešní keynote nabídne společnost celkem nečekaně i live stream.

ipad

Ten si ale spustíte pouze na počítačích s nainstalovaným Mac OS X 10.6 a vyšší a zároveň bude potřeba prohlížeče Safari, dále také na iOS zařízení s verzí 4.2 a vyšší a v neposlední řadě také na Apple TV. Na Apple TV opět Apple zpřístupnil aktualizovanou aplikaci „Apple Events“ na sledování dnešní keynote a i starších v záznamů. Přítomnost live streamu příjemně překvapila, jelikož při poslední události u představení nových iPhonů v září nebyl k dispozici.

oct13_stream_apple_tv_2

Pokud tedy máte nějaké podporované zařízení, tak můžete večer keynote sledovat na tomto odkazu. Apple zde kromě inovovaných iPadů, kterým jsme se věnovali v tomto článku, představí nejspíše i nové počítače MacBook a mluví se i o nové Apple TV.

Zdroj: macrumors.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat