reklama

Apple potvrdil za týden konanou keynote rozesláním pozvánek

Apple potvrdil za týden konanou keynote rozesláním pozvánek
2013-10-15T18:27:06+02:00
• 15. 10. 2013

Před pár dny jsme vás informovali o datu konání další keynote společnosti Apple. Dnes jsme se dočkali oficiálního potvrzení – 22. října. Apple již tradičně rozeslal pozvánky týden před konáním samotné události. Dočkáme se pravděpodobně nových iPadů a Macbooků.

apple-lots-to-cover

Pozvánka je doplněna větou „We still have a lot to cover“, což lze přeložit jako „Pořád je toho hodně, co musíme udělat“. Tím může společnost naznačovat představení více novinek. Téměř jisté je představení nového iPadu 5, který přebere design iPadu mini. Dále se dočkáme iPadu mini 2. generace,  jeho hlavní novinkou má být Retina displej a výkonnější procesor Apple A7. Oba modely přinesou vylepšený fotoaparát.

ipad2013_1

Velmi povedený render nové generace iPadů

Mimo iPadů se dočkáme představení nových Macbooků s Retina displejem a s novými procesory Intel Hashwell. Stále existuje šance na představení chytrých hodinek iWatch, ty ale dle některých zdrojů přijdou až příští rok. Naopak chytřejší Apple TV je stále v kurzu. Uvidíme, co nám nakonec Apple za týden představí. Událost začne pravděpodobně v 19 hodin našeho času a my ji budeme bedlivě sledovat.

Zdroj: engadget.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat