reklama

5 aplikací ze storu – androidí mix s bonusem

5 aplikací ze storu – androidí mix s bonusem
2013-10-09T13:00:24+02:00
• 9. 10. 2013
1

android

Po čtyřech týdnech tu je opět androidí mix, ve kterém si představíme učící se aplikaci pro převod jednotek, aplikaci zobrazující údaje z vnitřních senzorů mobilního zařízení a na závěr živé/neživé tapety.

Apex Notifier

  

Jedná se o doplněk k Apex Launcheru 2.0 a DashClock Widgetu, bez kterých vám tento “notifikátor” nebude fungovat. Můžete si nechat zobrazit zmeškané hovory, počet nepřečtených SMSek a emailů, upozornění z kalendáře, stav baterie atd.

logo-app Apex Notifier Android Does Zdarma ANDROID

Flib – a converter with memory

 

Jedná se o tradiční převodník jednotek, který se ale od ostatních liší tím, že nabízí několik barevných témat, plochý design a především, že vám na přední místa bude dávat jednotky, které nejvíce používáte.

logo-app Flib - a converter with memory Ten Days One App Zdarma ANDROID

ParkMe Parking

 

Najít volné parkovací místo není žádná sranda, a když jste v neznámém městě, tak tuplem ne. Tato appka by vám měla hledání “volného fleku” ulehčit a ještě vám k tomu přidá užitečné informace, jako je cena, způsob platby nebo provozní doba.

logo-app ParkMe Parking ParkMe Zdarma ANDROID

WeatherSignal – Sensor Toolkit

 

Aplikace, která z vašeho mobilu udělá “meteorologickou stanici”. Nejvíce ji asi využijí majitelé Galaxy S4, ale ani ostatní nepřijdou zkrátka, protože aplikace podporuje mnoho dalších zařízení. Tlak vzduchu, teplota, vlhkost, denní světlo a další jsou údaje (záleží jen na tom, jaké má vaše zařízení zabudované senzory), které si můžete nechat zobrazovat nebo ukládat.

logo-app Mobile Weather Station OpenSignal.com Zdarma ANDROID

Week Calendar

 

Jednička mezi kalendáři na iOS zařízeních dorazila nyní také na Android. Jedná se o relativně novou aplikaci, takže můžete občas narazit na nějaký problém a podle komentářů uživatelů je ještě co zlepšovat. Dejme tomu čas a třeba se brzy stane také velice oblíbenou jako na iOS.

logo-app App Name Developer NEZNÁMÁ ANDROID
logo-app App Name Developer NEZNÁMÁ ANDROID

GoogleNowWallpaper HD

  

Těm, kteří mají rádi Google Now, by se mohly tyto wallpapery z různých koutů světa líbit. Nejedná se o živé wallpapery, takže vám nebudou vybíjet baterii, ale máte možnost si u nich nastavit, v kolik hodin se má obloha začít ztmavovat, což má navodit dojem západu slunce nebo naopak, tedy východ slunce.

logo-app GoogleNowWallpaper HD Bongoman Dev Zdarma ANDROID

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Petr Starý

Majitel dvou Android zařízení (SGS2, Asus Transformer Pad TF300T). Mám rád bushwalking, geocaching a také jsem začal skenovat QR kódy (munzee).

Komentáře

Peter Markuška

10. 10. 2013, 7:34

ParkMe Parking mi pise ze nieje dostupny v mojej krajine(CR)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat