reklama

Xbox Music přichází na iOS a Android

Xbox Music přichází na iOS a Android
2013-09-09T18:58:14+02:00
• 9. 9. 2013

Microsoft dnes spustil službu Xbox Music pro konkurenční platformy iOS a Android. Kromě toho spustil také streamování na webu, na kterém můžete najít více jak 30 miliónů skladeb.

All_Screens_3_FINAL

Služba Xbox Music byla spuštěna před rokem. Původně měla být určena exkluzivně pro produkty Microsoftu, nakonec se však společnost rozhodla rozšířit i na ostatní platformy. Na operační systémy iOS a Android tak přichází aplikace. Ve Windows 8 sice máte k dispozici k přehrávání všechny skladby zdarma, avšak s reklamami. Měsíční předplatné služby stojí 9,99$ (v přepočtu skoro 200 Kč) a získáte tím možnost poslouchat hudbu offline a bez reklam.

Momentálně v aplikaci pro iOS a Android není integrován offline mód, a tak potřebujete k poslechu připojení k internetu, jeho integrace je však přislíbena v nejbližších měsících. Aplikace také obsahuje tzv. Smart DJ, který automaticky vytvoří playlist podle vaší oblíbené hudby a funguje tak podobně jako internetové rádio Pandora. Dále umožňuje odebírat vaše oblíbené interprety a také skladby nebo rovnou celé alba zakoupit.

xbox music_ios android (1)

Xbox Music slibuje momentálně na vyzkoušení 30-dní zdarma, bohužel služba není zatím dostupná v naší zemi.

logo-app Xbox Music Microsoft Corporation Zdarma ANDROID

Zdroj: news.xbox.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim