reklama

Microsoft uvedl datum představení nových tabletů Surface aktualizováno

Microsoft uvedl datum představení nových tabletů Surface [aktualizováno]
2013-09-09T18:30:00+02:00
• 9. 9. 2013

Aktualizováno 18:29

Microsoft právě začal rozesílat pozvánky na akci, kde budou představeny nové modely tabletů Surface. Zatím se dá počítat s inovacemi u stávajících modelů, ale možná se dočkáme i nejmenší verze. Akce proběhne 23. září v New Yorku.

surface_invite

Původní článek 9:45

Microsoft se pustil do tabletového světa s dvěma novinkami, kde jedna sklidila obdiv a druhá je ještě do dnes zatracována. Právě levnější varianta se systémem Windows RT přinesla společnosti celkem velké finanční komplikace. Zřejmě se Microsoft nebojí a zkusí štěstí s druhou generací. V případě RT modelu se máme dočkat výbavy založené na Tegře 4.

surface-family

Microsoft Surface Pro 2 projde menší hardwarovou obměnou, přičemž bude použit procesor Haswell Core i5. Samozřejmě se nezapomnělo na vylepšení výdrže na jedno nabití, ale nečekejte velké zázraky. Z původních pěti hodin se posune výdrž na 7 hodin. K dispozici budou varianty nabízející 4 a 8 GB RAM. Zajisté se dočkáme dalších vylepšení, ale samotný design by měl zůstat zachován. Pouze v případě stojánku, který je součástí tabletu, dojde k mírnému vylepšení. Měl by nyní nabízet dvě polohy.

Dokonce se ještě spekuluje o třetím modelu, který bude konkurovat menším tabletům. Zatím se přesně neví, jakou úhlopříčku bude mít Surface Mini, ale zvažujete se o 7 až 8 palcích. Hardwarová výbava by měla vycházet ze současného modelu Surface. Na základě těchto spekulací se dá předpokládat, že zde bude také systém Windows RT.

Zdroje: unwiredview.com, thenextweb.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim