reklama

TCL chystá novou vlajkovou loď N3

TCL chystá novou vlajkovou loď N3
2013-09-26T15:00:50+02:00
• 26. 9. 2013
1

Aktuální vlajková loď One Touch Idol X od čínské společnosti TCL, která má ve vlastnictví mobilní divizi Alcatelu, se dočká v brzké době nového nástupce. Bude jím pravděpodobně zařízení s označením N3, jehož vývoj momentálně přechází do finální fáze. Kromě uniklého oficiální snímku pro tisk přicházejí mírně poupravené spekulace týkající se výbavy, o nichž se hovořilo již minulý měsíc.

TCL N3

Jak se dříve spekulovalo,  TCL N3 nedostane původní 5,7palcový displej, ale úhlopříčka nakonec doroste do 6palcové velikosti, ne-li nad tuto hranici. Přitom rozlišení Full HD samozřejmě zůstane nedotčené. Hardwarovou stránku bude obsahovat čtyřjádrový procesor MT6589T od MediaTeku taktovaný na 1,5 GHz a 2GB operační paměť RAM.

Zadní část vyplní baterie s kapacitou 3400 mAh společně s 13megapixelovým senzorem fotoaparátu. Naopak dopředu přijde 5megapixelová kamerka pro uskutečnění videohovorů. Uživatele bude uvnitř doprovázet operační systém Android ve verzi 4.2 Jelly Bean. Při porovnání s modelem Samsung Galaxy S4, jehož displej zabírá 77 % předního panelu, N3 zabere 83,4 % plochy.

Zařízení s těmito prvky se nepochybně stane novou vlajkovou lodí v Číně, ale jeho dostupnost na mezinárodním trhu nelze nyní potvrdit. Možným název může klidně být Alcatel One Touch N3. Navíc by k úspěchu mohla přispět slušná prodejní cena, jako tomu bylo  v mnohých předchozích případech.

Zdroj: unwiredview.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Michal Novotný

26. 9. 2013, 18:40

Ale prdlajs, N3 je jen označení pro již představený Alcatel OT Hero, v Číně je to TCL Y910. Všechny parametry už jsou dávno známé.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim