reklama

Sony Xperia Z1 – porovnání fotografií

Sony Xperia Z1 – porovnání fotografií
2013-09-06T07:30:58+02:00
• 6. 9. 2013

Již včera jsme mohli zahlédnout nějaké snímky, které jsou vyfoceny pomocí nového top mobilu firmy Sony. Nová Xperia Z1 má 20.7MPx zadní fotoaparát s G Lens čočkami. Právě ty dodávají novou exkluzivní kvalitu fotek. Právě proto porovnáme stejné fotografie, které byly foceny za stejného světla i s jinými zařízeními. Top model firmy Sony bude srovnávat fotografie s telefony – Nokia Lumia 1020, Nokia Lumia 925, Samsung Galaxy S4, HTC One a Apple iPhone 5. Jsou to tedy vlajkové lodě ostatních společností. Největší souboj očekáváme s Lumií 1020, protože právě ta se pyšní EOS snímačem s 41 MPx.

Baby-asleep-at-low-light

Close-up-of-a-lined-face-with-bright-backdrop

People-at-a-party-dusk-soft-back-lighting

Na těchto snímcích tedy můžete porovnat fotografie. Objevily se i další fotky a videa, která jsou pořízena pomocí Xperie Z1, a tak si pár kousků zase ukážeme. Mně osobně se kvalita fotky líbí a myslím si, že převyšuje Nokii. A vy si myslíte, že je lepší než Nokia Lumia 1020 nebo Sony Xperia Z1, či máte úplně jiný názor?

Sony-Xperia-Z1-photo-samples (1) Sony-Xperia-Z1-photo-samples (2)  Sony-Xperia-Z1-photo-samples (4) Sony-Xperia-Z1-photo-samples (5) Sony-Xperia-Z1-photo-samples (6) Sony-Xperia-Z1-photo-samples (7) Sony-Xperia-Z1-photo-samples (8) Sony-Xperia-Z1-photo-samples (9) Sony-Xperia-Z1-photo-samples (3) Sony-Xperia-Z1-photo-samples (10) Sony-Xperia-Z1-photo-samples (11) Sony-Xperia-Z1-photo-samples

 

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zaměstnán v IT oboru v Praze. Zajímám se o svět moderní techniky. Vlastním a jako primární telefon používám Ulefone Power, ke kterému používám tablet Apple iPad Air 2. Dříve zastánce Androidu, nyní se chystám na přechod na systém iOS.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim