reklama

Sony Xperia Z1 – porovnánĂ­ fotografiĂ­

Sony Xperia Z1 – porovnánĂ­ fotografiĂ­
2013-09-06T07:30:58+01:00
• 6. 9. 2013

JiĹľ vÄŤera jsme mohli zahlĂ©dnout nÄ›jakĂ© snĂ­mky, kterĂ© jsou vyfoceny pomocĂ­ novĂ©ho top mobilu firmy Sony. Nová Xperia Z1 má 20.7MPx zadnĂ­ fotoaparát s G Lens ÄŤoÄŤkami. PrávÄ› ty dodávajĂ­ novou exkluzivnĂ­ kvalitu fotek. PrávÄ› proto porovnáme stejnĂ© fotografie, kterĂ© byly foceny za stejnĂ©ho svÄ›tla i s jinĂ˝mi zařízenĂ­mi. Top model firmy Sony bude srovnávat fotografie s telefony – Nokia Lumia 1020, Nokia Lumia 925, Samsung Galaxy S4, HTC One a Apple iPhone 5. Jsou to tedy vlajkovĂ© lodÄ› ostatnĂ­ch spoleÄŤnostĂ­. NejvÄ›tší souboj oÄŤekáváme s LumiĂ­ 1020, protoĹľe právÄ› ta se pyšnĂ­ EOS snĂ­maÄŤem s 41 MPx.

Baby-asleep-at-low-light

Close-up-of-a-lined-face-with-bright-backdrop

People-at-a-party-dusk-soft-back-lighting

Na těchto snímcích tedy můžete porovnat fotografie. Objevily se i další fotky a videa, která jsou pořízena pomocí Xperie Z1, a tak si pár kousků zase ukážeme. Mně osobně se kvalita fotky líbí a myslím si, že převyšuje Nokii. A vy si myslíte, že je lepší než Nokia Lumia 1020 nebo Sony Xperia Z1, či máte úplně jiný názor?

Sony-Xperia-Z1-photo-samples (1) Sony-Xperia-Z1-photo-samples (2)  Sony-Xperia-Z1-photo-samples (4) Sony-Xperia-Z1-photo-samples (5) Sony-Xperia-Z1-photo-samples (6) Sony-Xperia-Z1-photo-samples (7) Sony-Xperia-Z1-photo-samples (8) Sony-Xperia-Z1-photo-samples (9) Sony-Xperia-Z1-photo-samples (3) Sony-Xperia-Z1-photo-samples (10) Sony-Xperia-Z1-photo-samples (11) Sony-Xperia-Z1-photo-samples

 

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zaměstnán v IT oboru v Praze. Zajímám se o svět moderní techniky. Vlastním a jako primární telefon používám Ulefone Power, ke kterému používám tablet Apple iPad Air 2. Dříve zastánce Androidu, nyní se chystám na přechod na systém iOS.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim