reklama

Qualcomm AllPlay – pouštějte hudbu do celé domácnosti z telefonu

Qualcomm AllPlay – pouštějte hudbu do celé domácnosti z telefonu
2013-09-06T09:00:41+02:00
• 6. 9. 2013

Výrobce Qualcomm představil novou funkcionalitu pro operační systém Android a iOS s názvem Qualcomm AllPlay. Ta umožní bezdrátově streamovat hudbu do všech reproduktorů v domácnosti, přičemž na jejich značce nezáleží.

phpspj3uw

 AllPlay je postaven na technologii společnosti AllJoyn , což je softwarový výrobce otevřeného frameworku pro propojení různých zařízení. Qualcomm brzy vypustí AllPlay Click SDK pro integraci této novinky do aplikací na obou platformách. AllPlay umožňuje streamovat různé skladby pro různé reproduktory či spustit v domě všude stejnou skladbu. Také dokáže ovládat jejich hlasitost. Rhapsody, partner Qualcommu, demonstroval funkčnost služby na keynote, kde předváděl verzi aplikace Rhapsody s integrovaným AllPlay. Na místě ukázal, že je aplikace schopna bezdrátově streamovat skladby do Wi-Fi připojených reproduktorů v sále.

Službu bohužel čeká ještě dlouhá cesta, zatím není uveden ani představen jediný reproduktor s podporou této funkce, avšak do budoucna se jedná určitě o zajímavou službu, jejíž výhoda bude spočívat hlavně v multiplatformnosti.

Zdroj: pocket-lint.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim