Sony nově nabízí dvě externí baterie

Sony nově nabízí dvě externí baterie
2013-09-06T08:45:25+02:00
• 6. 9. 2013
1

S pokrokovými technologiemi, které výrobci chytrých zařízení zavádějí do svých zařízení, stále neroste podle očekávání kapacita baterií zajišťující jejich delší výdrž. Občas výrobci dokonce rovnou do zad vkládají baterie bez možnosti výměny samotným uživatelem. Japonské Sony představilo dvojici externích baterií nabíjející telefony a tablety s použitelnější kapacitou za rozumnou cenu.

Sony

Baterie s označením CP-F5 a CP-F10L mají velikosti 5000 mAh a 10000 mAh. Sony tomuto příslušenství dalo neotřelý vzhled a jednoduchou možnost připojení k zařízení. Po připojení je baterie nabita za 2 hodiny a následné dobití externí baterie trvá kolem 7 hodin při střídavém proudu. Model CP-F5 má k dispozici pouze jednu zdířku, naopak CP-F10L má dvě, což dovoluje nabití dvou zařízení zároveň.

Výrobce tvrdí, že i po 1000tém nabití baterie Li-Ion zanechává v sobě 90 % své kapacity. Základní model baterie, která je mimochodem vyrobená z hliníku, má výkon 1,5 A. Za to model o dvojnásobné velikosti nabízí 1,8 A. Novinka v současné době jde do prodeje v Indii a bude se postupně dostávat na mezinárodní trh, kde jejich cenovka u CP-F5 začíná na hranici 42 dolarů (tj. v přepočtu 823 Kč) a CP-F10L na 72 dolarech (tj. v přepočtu 1 411 Kč) bez daně a dalších poplatků.

Sony CP-F5Sony CP-F10L

 

Zdroj: androidauthority.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Jakub Herrmann

8. 9. 2013, 14:18

Tip na další externí baterie http://ivylepseni.cz/7-externi-baterie

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat