reklama

Spole─Źnost Sony a Bison & Rose zah├íjily spolupr├íci

Spole─Źnost Sony a Bison & Rose zah├íjily spolupr├íci
2013-09-06T09:30:23+02:00
ÔÇó 6. 9. 2013

Spole─Źnost ┬áSony a agentura Bison & Rose dnes zah├íjily spolupr├íci v oblasti korpor├ítn├ş a produktov├ę komunikace. Agentura Bison & Rose bude m├şt za ├║kol pos├şlit pov─Ťdom├ş o zna─Źce Sony, ┬ád├íle pos├şlit komunika─Źn├ş podporu produktov├Żch ┼Öad z oblasti spot┼Öebn├ş elektroniky a zajistit agendu testovan├Żch produkt┼» a kompletn├ş zaji┼ít─Ťn├ş vztah┼» s m├ędii v ─îesk├ę republice.

sony

 

Agentura Bison & Rose byla jedn├şm ze ┼íesti ├║─Źastn├şk┼» t┼Ö├şkolov├ęho v├Żb─Ťrov├ęho ┼Ö├şzen├ş, kter├ę prob├şhalo od za─Ź├ítku ─Źervence tohoto roku.┬áÔÇ×Spole─Źnost SONY si vyb├şrala z celkem ┼íesti agentur, mezi nimi┼ż byly zejm├ęna┬áagentury zab├Żvaj├şc├ş se dlouhodob─Ť komunikac├ş nejv─Ťt┼í├şch zna─Źek v oblasti┬áspot┼Öebn├ş elektroniky,ÔÇť uv├íd├ş So┼ła Uhrov├í, Brand Communication Specialist┬ápro ─îeskou a Slovenskou republiku, a dod├ív├í: ÔÇ×Bison & Rose maj├ş bohat├ę┬ázku┼íenosti s produktovou a korpor├ítn├ş komunikac├ş a maj├ş prokazateln├ę v├Żsledky┬áv lifestylov├Żch m├ędi├şch. Od roku 2012 pracuj├ş na komunikaci mobiln├şch telefon┼»┬áa tablet┼» pro divizi Sony Mobile a my toto sjednocen├ş PR aktivit v r├ímci zna─Źky┬áSONY v├şt├íme.ÔÇť

O spole─Źnosti Sony:

Sony je p┼Öedn├ş celosv─Ťtov├Ż inov├ítor v oblasti v├Żrobk┼» audio, video, komunika─Źn├şch a informa─Źn├şch┬átechnologi├ş jak pro soukrom├ę spot┼Öebitele, tak i pro profesion├íln├ş trhy. Jm├ęno Sony m├í dobr├Ż zvuk d├şky audiovizu├íln├şm v├Żrobk┼»m, jako je televizor BRAVIAÔäó LCD s vysok├Żm rozli┼íen├şm (HD),┬ádigit├íln├ş fotoapar├ít Cyber-shotÔäó, kamkord├ęr Handycam┬«, digit├íln├ş zrcadlovka ÔÇ×╬▒ÔÇť (ÔÇ×AlfaÔÇť) nebo┬áMP3 p┼Öehr├íva─Ź Walkman┬« a d├íle osobn├ş po─Ź├şta─Źe VAIOÔäó a profesion├íln├ş HD vys├şlac├ş za┼Ö├şzen├ş,┬ákter├ę vyu┼ż├şv├í zejm├ęna technologii XDCAM┬« HD. Spole─Źnost nab├şz├ş v oblasti vysok├ęho rozli┼íen├ş┬ákompletn├ş hodnotov├Ż ┼Öet─Ťzec a d├şky sv├ę ─Źinnosti na poli spot┼Öebn├ş elektroniky, hudby, z├íznamu a┬áp┼Öen├í┼íen├ş obrazu, her a online za┼Ö├şzen├ş je Sony jednou z p┼Öedn├şch sv─Ťtov├Żch zna─Źek pro digit├íln├ş┬áz├íbavu. Po cel├ęm sv─Ťt─Ť zam─Ťstn├ív├í na 170 000 pracovn├şk┼».

O spole─Źnosti Bison & Rose:

Bison & Rose poskytuje sv├ę slu┼żby mimo jin├ę v oblasti korpor├ítn├ş komunikace, produktov├ęho┬áPR nebo krizov├ę komunikace, a to jak v ─îR, tak na evropsk├Żch trz├şch. Klienti Bison & Rose se┬árekrutuj├ş z finan─Źn├şho sektoru, pr┼»myslu, dopravy, stavebnictv├ş, farmacie, ICT ─Źi ve┼Öejn├ęho┬ásektoru.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

P┼»sob├ş v IT a sv─Ťt IT a mobiln├şch technologi├ş byly v┼żdy jeho v├í┼ín├ş. Ve voln├ęm ─Źase r├íd sportuje, ─Źte, nebo se toul├í p┼Ö├şrodou. A─Ź u┼żivatel Apple platformy, velmi dob┼Öe si rozum├ş i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim