reklama

Motorola DVX – levný bratříček Moto X

Motorola DVX – levný bratříček Moto X
2013-09-04T07:30:49+02:00
• 4. 9. 2013
1

Při představení Moto X jsme si také vyslechli poměrně nepříjemnou zprávu. Tento model není určen pro Evropu a zřejmě se bude výhradně prodávat jen v USA. Naštěstí jsme byli ubezpečení, že Motorola nezapomněla na starý kontinent, údajně máme očekávat nějaké mobilní novinky do konce roku.

Moto-DVX

Nyní se objevují první informace o levnější variantě Moto X, která zatím nese název Motorola DVX. Zdrojem je úřad FCC, což znamená, že se tento model bude prodávat v USA, ale je možné, že se také jedná o variantu pro Evropu. Bohužel to nemůžeme potvrdit. Na druhou stranu se objevují náznaky, že DVX má být levnější variantou současného top modelu, který si můžete přizpůsobit k obrazu svému.

UntitledÚdajný kryt modelu DVX (vlevo) ve srovnání s Moto X

Motorola DVX by mohla stát přibližně 200 až 250 dolarů bez smlouvy, poplatků a daní. Tento model měl být navržen pro co nejnižší cenu, takže asi nemůžeme očekávat všechny funkce, jako je tomu u současných modelů. Zatím si tedy musíme počkat na oficiální uvedení.

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

...No...Name...

4. 9. 2013, 14:10

Když vezmeme, že ani Moto X nemá ten nejlepší současný HW (a jeho cena je lehce přepálená)…jsem zvědavý, jaký HW bude mít toto.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim