reklama

MLais MX59: Kapitola s kopiemi HTC One má pokračování

MLais MX59: Kapitola s kopiemi HTC One má pokračování
2013-09-18T08:00:14+02:00
• 18. 9. 2013

Trend vezoucí se na vlně modelu HTC One neubírá na síle, na čínský trh doputuje v nejbližší době další povedená napodobenina tohoto zařízení původem z Tchajwanu. Zatímco většina místních výrobců se spíše zaměřuje na výkonnostní prvky, jako je například 3GB operační paměť RAM,  společnost MLais u telefonu s označením MX59 vsadila na designovou stránku.

MLais MX59 - zařízení

MLais MX59 má rozměry těla 141,7 x 70,5 x 9,6 mm a v čele 5palcový IPS displej s Full HD rozlišením nebo širokými pozorovacími úhly. Na rozdíl od své předlohy reproduktoru se dočkala pouze spodní brada. Dále jej bude pohánět čtyřjádrový procesor MTK6589T od MediaTeku s frekvencí 1,5 GHz, spolu s 2GB operační pamětí RAM a 32GB interní pamětí na uživatelská data, která je dále rozšířitelná o paměťovou kartu.

Zadní část disponuje 2500mAh baterií, 13megapixelovým fotoaparátem a naopak ještě na přední stranu přišla VGA kamerka pro uskutečnění videohovorů. Zbylý seznam zaplňuje operační systém Android 4.2 Jelly Bean, podpora dual-SIM, OTG, HDMI, kompasy a další známé senzory. Informace o prodejní ceně či o samotné dostupnosti na mobilním trhu nejsou prozatím známy, nicméně je lze očekávat v několika následujících týdnech.

MLais MX59 - horní část

Zdroj: gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat