reklama

Microsoft láká na Windows 8.1 – video

Microsoft láká na Windows 8.1 – video
2013-09-29T20:50:02+02:00
• 29. 9. 2013
2

Při uvedení Windows 8 se Microsoft setkal s odporem uživatelů, kterým se nelíbilo například odebrání tlačítka start z lišty. Ovšem ani samotné prostředí “Metro” se nesetkalo s pochopením. Již brzy se ale objeví aktualizace na verzi 8.1, kde například přibude tlačítko “Start”, ale to ve výsledku vyvolá jen “Metro” prostředí.

Screenshot_329

Ovšem jsou zde i jiné novinky, přičemž zásadnější z nich se vztahuje na možnost zobrazení až tří metro aplikací najednou. Dlaždice navíc budeme moci lépe spravovat a systém můžeme nastavit tak, aby po startu zobrazil rovnou plochu, abychom se nemuseli přepínat z “Metra”. Nyní se již podívejte na video, v kterém Microsoft láká na Windows 8.1. Novinka by měla být dostupná již 18. října.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Tomas Supica

VIP 29. 9. 2013, 19:45

Byl bych radši, kdyby tam žádné hloupé dlaždice nebyly.. Je to jen “znásilňování” desktopových uživatelů ve prospěch mobilního OS – o který je v celosvětovém měřítku minimální zájem..

Ladislav Böhm

VIP 30. 9. 2013, 8:31

O mobilní OS je minimální zájem? Já tedy ze všech stran slyším, že segment smartphonů a tabletů naopak roste a růst bude.

Navíc Windows 8.1 se mi na tablet zdají jako perfektní systém. Už od základu umí snad vše, co od toho potřebuji. Třeba takový Asus T100 je za tu cenu skvělé zařízení, které tento systém a možnost až 4 souběžně spuštěných metro aplikací plně využije.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim