reklama

LG Vu III oficiálně: Displej 4:3, Snapdragon 800 a stylus

LG Vu III oficiálně: Displej 4:3, Snapdragon 800 a stylus
2013-09-24T07:00:00+02:00
• 24. 9. 2013

Po měsíci spekulací společnost LG představila nového nástupce Optimusu Vu, a to již třetí generace. U novinky tentokrát výrobce vypustil přívlastek Optimus, což znamená, že nese označení pouze LG Vu 3. Zařízení samozřejmě navazuje na svoji tradici s neobvyklým poměrem stran u displeje a opět také uvnitř přináší o něco výkonnější součástky.

LG Vu III

Čtvercová konstrukce modelu Vu 3 má více zaoblené rohy, podobající se Optimusu G Pro. Jak je zvykem u modelové řady Vu,  5,2palcový IPS LCD displej dostal známý poměr stran 4:3, rozlišení 1280 x 960 pixelů a hustotu pixelů 307 ppi. V prohlášení od LG se mimo jiné u displeje vyzdvihuje lepší čtení textu v dokumentech nebo na webových stránkách.

V porovnání s předchozím modelem Vu, zařízení taktéž disponuje stylusem s gumovým hrotem. Hardwarovou výbavu doplňuje procesor Snapdragon 800 od Qualcommu se čtyřmi jádry Krait 400 a grafický čip Adreno 330. Dále zadní část vyplňuje 13megapixelový fotoaparát, u něhož prozatím nebyla potvrzena optická stabilizace obrazu.

LG Vu III - přední panel

Mezi ostatní specifikace lze zařadit funkce, jako je podpora LTE-Advanced, KnockOn, Host módu nebo qLinku. Výrobce k novince nabídne speciální celistvé kryty, které jsou průhledné a obsah obrazovky prosvítá. Dostupnost na mobilním trhu můžeme očekávat podle tiskové zprávy ve 4. čtvrtletí tohoto roku, nicméně tyto informace zajisté LG ještě blíže upřesní v následujících týdnech.

LG Vu III - zařízení LG Vu III - speciální kryt

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim