reklama

JiaYu G5 s kovovým tělem jako iPhone 5

JiaYu G5 s kovovým tělem jako iPhone 5
2013-09-22T09:45:57+02:00
• 22. 9. 2013
2

V nejbližší době společnost JiaYu představí široké veřejnosti novinku, jejichž konstrukce s designem bude podobná iPhonu 5 od Applu. Z celé řady uniklých obrázků jasně vyplývá, že vývojáři při návrhu brali inspiraci u kalifornského výrobce. U této čínské firmy nejde o první zařízení, jelikož již dříve jsme byli svědky identických modelů.

Jiayu G5 - displej

JiaYu G5 dostal rozměry 130 x 63,5 x 7,9 mm a úhlopříčka OGS displeje dorostla na 4,5 palce při HD rozlišení. O hardwarovou stránku se stará čtyřjádrový procesor MT6589T od MediaTeku spolu s 2GB operační pamětí RAM. Uživatelé mají zároveň k dispozici 32GB interní paměť, přední 3megapixelovou kamerku nebo 13megapixelový fotoaparát.

Potěšitelným faktem může být vyměnitelná baterie, která má v základu kapacitou pouze 2000 mAh. Mezi ostatními specifikacemi lze vyzdvihnout podporu dual-SIM nebo funkci OTG. Telefon je vyroben z kovu, záda z nerezového materiálu a kromě mírně vyčnívajících tlačítek jde o velmi plochý model. Informace přibližující dostupnost na trhu či prodejní cenu jsou k dnešní dni neznámé, ale lze je očekávat do několika týdnů.

Jiayu G5 - zařízení Jiayu G5 - čelní část Jiayu G5 - přední část Jiayu G5 - zadní část Jiayu G5 - záda Jiayu G5 - logo Jiayu G5 - konstrukce Jiayu G5 - baterie

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Tento mobil jsem měl. Když jsem ho dal do továrního nastavení, tak tam nebyla ani blbá klávesnice. NIC! Výkonem, fotem a rychlostí byl velmi, velmi dobrý. Zkazila to pouze baterie, a to že 2000mah na tento mobil je malo. A samozřejmě to tovární nastavení. Musel jsem si přes PC nainstalovat aspon klavesnici, abych tam dokazal nainstalovat fotoaparát apod. Ale po vlastní instalaci přes flashtool jsem tam nainstaloval android 5.0 a kupodivu bylo vše v základu. Má to výhody, ale i neýhody no.

Milan Šiler

22. 9. 2013, 12:46

nevypada vubec spatne, sice MT procesor a mala baterka, ale pokud bude vsechno ostatni dobry, asi bych to prekous :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim