reklama

Gold Genie nabídne HTC One nejen ze zlata

Gold Genie nabídne HTC One nejen ze zlata
2013-09-19T11:00:16+02:00
• 19. 9. 2013

Spekulace o výrobě dalšího barevného provedení vlajkového modelu One od HTC jsou pravděpodobně mylné, jelikož právě společnost Gold Genie má tuto zakázku na starost. Jedná se o výrobce známého svými pozlacenými telefony různých značek a dalším z nich bude zmiňovaný HTC One. Kromě zlatého provedení, přijde na řadu také platinové a provedení z růžového zlata.

htc-logo2

Zařízení bude pokryto pravým 24karátovým zlatem, nikoliv pouze barvou a po dokončení poputují na mobilní trh do Ruska, kde jeho prodejní cena tímto vylepšením vzroste až na čtyřnásobnou hodnotu. Zlatá edice tak přijde exkluzivně do rukou majetné sorty lidí. Hardwarová výbava nebude tknuta, čili nabídne 4,7palcový displej s Full HD rozlišením, procesor Qualcomm Snapdragon 600, 2GB operační paměť RAM a 32GB interní paměť.

Zákazníci v prodejním balení, mimochodem vyrobeného z dubu, také například naleznou osvědčení o pravosti zlata. Poslední informací jsou cenovky, které jsou následující. Zlaté provedení vyjde na 1895 liber (tj. v přepočtu 58 249 Kč), platinová verze na 2095 liber (tj. 64 396 Kč) a provedení z růžového zlata bude stát 1995 liber (tj. 61 322 Kč) bez daně a dalších poplatků.

HTC One Gold Edition HTC One Pink Gold Edition HTC One Platinum Edition HTC One Gold Edition - prodejní balení

 

Zdroje: unwiredview.com, gsmarena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat