Domů » Články » Android »
Systém Android 4.3 Jelly Bean v sobě skrývá tajnou funkcionalitu, která zatím nese označení App Ops. V podstatě jen čekáme, že se Google pochlubí u nové verze 4.4 KitKat. Ovšem vývojáři z CyanogenMod zapracovali a použili App Ops ve svém systému Privacy Guard, který vychází v CM 10.2 s číslovkou 2.0.
V podstatě zde najdete staré dobré rozhraní z původní verze, ale pokud zvolíte rozšířené nastavení pro danou aplikaci, dostanete se do nabídky App Ops. Obě myšlenky jsou si velmi podobné. Pokud deaktivujete i nějaké aplikace třeba informace z GPS, oba systémy odešlou jen prázdné řetězce.
Prozatím neznáme, jak Google zpřístupní tuto nabídku a jestli bude dostupná všem. Nyní si můžete u nejnovější verze CM 10.2 vyzkoušet hrátky s oprávněními u aplikací, ale musíme varovat, že tyto zásahy mohou vést k nestabilitě aplikací.
Zdroj: plus.google.com
Domů » Články » Android »
CoolPad Grand 4: Herní phablet s Tegrou 4
ViVo připravuje mobil s otočným foťákem – jako Oppo N1
Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.
💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.
Komentáře