reklama

CoolPad Grand 4: Herní phablet s Tegrou 4

CoolPad Grand 4: Herní phablet s Tegrou 4
2013-09-25T10:30:30+01:00
• 25. 9. 2013

Známý výrobce tabletů a chytrých telefonů, čínská společnost CoolPad, v nejbližších dnech vypustí na trh novou vlajkovou loď do modelové řady Grand. Jde o nejvybavenější zařízení, které bylo představeno už v srpnu a které teprve v těchto dnech výrobce chystá uvolnit k prodeji. Zájemci se můžou například těšit na přerostlou úhlopříčku displeje nebo zcela dostačující výkon.

CoolPad Grand 4

CoolPad Grand 4 s číselným označením 9970 disponuje 5,9palcovým CGS displejem, který dosahuje Full HD rozlišení (1920 x 1080 pixelů). Výkon dodává čtyřjádrový procesor Tegra 4 od NVidie s frekvencí 1,8 GHz založený na architektuře Cortex-A15 a operační paměť RAM o velikosti 2 GB. Uživatelé mají uvnitř k dispozici 16 GB interní paměť rozšiřitelnou prostřednictvím slotu na paměťové SD karty.

Zatímco přední panel doplňuje 2megapixelová kamerka pro videohovory, zadní část vyplňuje 3000mAh baterie a 13megapixelový senzor fotoaparátu s autofokusem či světelností F2.0. Softwarovou výbavu zajišťuje operační systém Android ve verzi 4.2 Jelly Bean a ke zbylým technickým vlastnostem lze dodat podporu CDMA/GSM sítí, dual-SIM, zvuku Dolby v prostorové HiFi kvalitě 7.1.

CoolPad Grand 4 - Tegra 4

Co se týče dostupnosti a prodejní ceny, tyto zbývající informace výrobce pravděpodobně uvede na pravou míru až těsně před oficiálním spuštěním.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim