reklama

AppleCare+ začne 27. září celosvětově zajišťovat výměny iPhonů

AppleCare+ začne 27. září celosvětově zajišťovat výměny iPhonů
2013-09-26T09:15:45+02:00
• 26. 9. 2013

Služba AppleCare+, kterou poskytuje Apple k zakoupení v Apple Storech a i v online obchodě k zakoupení, se dočká mírné úpravy. Nově bude od 27. září fungovat celosvětově, a pokud se stane něco s vaším iPhonem například na dovolené v zahraničí, budete moci uplatnit tuto službu i zde.

applecare-plus-iphone-uk

applecare-coverage-pdp-2yr-plus

AppleCare+ prodlužuje standardní záruku z 1 roku na roky dva (pro upřesnění v USA mají záruku pouze jednoletou, v České republice je ze zákona dvouroční). Ta bude navíc celosvětová a poskytuje také možnost za 79 dolarů dvakrát vyměnit vámi poškozený iPhone (vaší vinou, nikoli v rámci záručních oprav). Navíc rozšiřuje telefonickou podporu z 90 dní na celý 1 rok. Nyní máte tedy možnost uplatnit tyto služby kdekoliv na světě, dříve to bylo možné pouze ve státech, kde jste iPhone s touto službou zakoupili.

applecare-2

Uniklý dokument, který s touto změnu přišel, zveřejnil bloger Sonny Dickson, který již v minulosti stojí za mnohými pravdivými úniky. Z dokumentu, který vidíte výše, lze vyčíst také to, že v některých státech nebude tato služba pro některé modely iPhonu 5 dostupné.

Zdroj: engadget.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat