reklama

Alcatel představil 6palcového obra One Touch Hero s e-ink krytem

Alcatel představil 6palcového obra One Touch Hero s e-ink krytem
2013-09-04T17:13:26+02:00
• 4. 9. 2013

Alcatel se na veletrhu IFA pořádaném v Berlíně činní. Kolega Přemysl Vaculík vám již dnes představil 4,7 palcový Idol Alpha a máme tu další pozoruhodný kousek – One Touch Hero. Hero se může pochlubit opravdu zajímavými parametry a k tomu přidává ještě něco navíc. Pojďme se tedy na tohoto obříka podívat více zblízka.

nexusae0_Alcatel1_thumb

V nitru One Touch Hero tepe čtyřjádrový procesor taktovaný na frekvenci 1,5 GHz, takže výkonu bude mít tento smartphone více než dost. O zobrazení se postará 6palcový displej, pro lepší práci pak poslouží pero po vzoru S-Pen u Galaxy Note. Pro uchovávání zážitků bude sloužit 13MPx fotoaparát. Dostatek energie zajistí baterie o kapacitě 3 400 mAh.

Svou velikostí patří Hero mezi ty největší modely, větší rozměry nabízí jen Samsung Galaxy Mega se svým 6,3palcovým displejem nebo Huawei Ascend Mate s 6,1. Tou lahůdkou, kterou jsem zmiňoval hned na začátku, je e-ink kryt, díky kterému  si bude uživatel moci přečíst noviny a další multimediální obsah. K dispozici bude také MagicFlip kryt, který bude zobrazovat například čas, nebo různá oznámení a výstrahy.

nexusae0_Alcatel4_thumbnexusae0_Alcatel5_thumb

One Touch Hero bude dále umožňovat bezdrátové nabíjení, promítání obrazu pomocí malého připojitelného projektoru. Hero dále nabídne podporu spárování s menším telefonem, pakliže by chtěl uživatel působit více decentněji při použití menšího telefonu u ucha, i když tato možnost působí poněkud rozporuplně.

nexusae0_Alcatel3_thumbnexusae0_Alcatel6_thumbnexusae0_Alcatel7_thumb

Mezi další uvedené smartphony pak patří již zmiňovaný Idol Alpha a dále Idol X, Idol S a Idol Mini. Řada Idol nabízí telefony sahající od nižší třídy až po high-end segment a je určena zákazníkům, kteří preferují klasickou úhlopříčku smartphonů pohybující se mezi 4 a 5 palcy. Idol Alpha, který je zástupcem high-end segmentu nabízí 4,7palcový 720p displej a čtyřjádrový procesor s frekvencí 1,2 GHz. Na opačném konci pak stojí Idol Mini, který nabízí 4,3palcový displej s rozlišením 480 x 854 pixelů a dvoujádrový procesor taktovaný na frekvenci 1,2 GHz.

nexusae0_Alcatel9_thumb

Zdroj: androidpolice.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat